PelinS Winehouse

2023 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
280 TL
395 TL
Kokteyl
240 TL
275 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
10
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
10
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
10
min
|
200
max
Havuz Başı Davet Alanı
---
min
|
200
max

Özellikler

Doğa Manzaralı

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Vale
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini

PelinS Winehouse Hakkında

PelinS Winehouse Ankara Çankaya konumunda seni bekliyor. Konuklarınla eğlenceli bir nikah sonrası yemek etkinliği yapabileceğin harika bir yer. Açık alanı, özenli süslemesi ile çiftlerin en sevdiği eğlence mekanlarından biri. Kişi başı 240 TL’den başlayan fiyatları ile damaklarda iz bırakan lezzetler tadabiliyorsun.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

PelinS Winehouse açık, kapalı, kır ve havuz başı alanı sunuyor. Mekanın birden fazla davet alanı olması çiftleri cezbediyor. Dilediğin alanda davet verebiliyorsun. Açık ve kır bahçesi alanında 100 – 200 kişi ağırlaman mümkün oluyor. Kış ve sonbaharda da davet verebilmen için kapalı alanda 100 kişilik kapasite sunuyor. Havuz başı alanı da yaz eğlencelerinin vazgeçilmez yeri olarak 200 kişilik bir alan sunuyor.

Doğa manzaralı mekan oldukça ferah. Yeşil zemin üzerine kurulu ve etrafı ağaçlarla çevrili. Aydınlatması, oturma düzeni her detayı ile şık bir dekorasyona sahip. Mekanda kır düğünü, nişan, nikah eğlenceleri, doğum günü ve diğer kutlamaları yapabilirsin.

Sunulan Hizmetler

PelinS Winehouse masa ve sandalyeler uyum içinde diziliyor. Şık dekorasyonuna ek olarak yapay çiçekler kullanılıyor. Şık şamdan ve suplalar dekorasyona uygun seçiliyor. Dantel masa örtüleri ve runner seçenekleri de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Servis takımları da oldukça zarif seçimlerden oluşuyor. Mekan giydirmesi ve süslemesi ile her detay hayal ettiğin gibi oluyor.

Mekanın yemekli ve kokteyl menüleri herkes tarafından beğeni kazanıyor. Görkemli düğün pastası, damaklarda iz bırakan mezeleri, özel soslarla hazırlanmış ana yemekleri uzun süre konuşulabilir. Mekanda farklı aromalarda şarap seçenekleri bulunuyor. Nikah sonrası eğlence etkinlikleri için bu mekan senin de favorilerin arasına giriyor. Dj ve orkestra temini ile gecenin enerjisi artıyor. Video ve fotoğraf çekimleri sayesinde o güne özel her an sana hatıra kalıyor.

PelinS Winehouse Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekanın nikah sonrası eğlence fiyatları yemekli ve kokteyl seçeneklerine göre değişiyor. Yemekli fiyatlar kişi başı 280 TL, kokteyl ise 240 TL’den başlıyor. Uygun fiyatları ve geniş menü seçenekleri le ideal bir seçim oluyor.

DüğünYardımcısı.com çiftlerine özel indirimlerden faydalanmak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Pelin Winehouse Ankara Çankaya konumunda bulunuyor. Nikah sonrası yemek mekanları arasında sıklıkla tercih edilen mekan oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Mekana metro, otobüs ve dolmuş hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracıyla gitmek isteyenler için açık adres; Alacaatlı Mahallesi, 3346 Caddesi Yeşil Barış Sitesi No:35 / 142 06810 Çankaya / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ