PelinS WineHouse

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
280 TL
395 TL
Kokteyl
240 TL
275 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
10
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
10
min
|
100
max
Kır Bahçesi Alanı
10
min
|
200
max
Havuz Başı Davet Alanı
10
min
|
100
max
Otopark
100

Özellikler

Doğa Manzaralı

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Vale
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini

Süsleme ve Ek Hizmetler

Menü değişikliği

PelinS WineHouse Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren PelinS WineHouse rustik tasarımı ile çiftlerin beğenilerini topluyor. Romantik ışıklandırmaların eşlik edeceği düğünde yemek uzun ahşap masalarda servis ediliyor. Kır düğünü organizasyonları için adeta biçilmiş bir kaftan olan mekan sunduğu hizmetlere oranla oldukça uygun bir fiyatlandırma sunuyor. Ortalama başlangıç fiyatı 240 TL olan mekan hakkında gerekli olan tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsin.

PelinS WineHouse Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü organizasyonları için hem yemekli hem de kokteyl davetlerde sabit fiyatlar sunulmuş. Kır düğünü fiyatları yalnızca davet tarihine göre değişiyor. Kokteylli düzenlenen düğünlerde kişi başı 240 TL’lik bir fiyat sunulurken hafta sonu düğünlerinde bu fiyatlandırma 395 TL’ye çıkıyor.

‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak kır düğününde almak istediğin hizmetlere göre sana sunulacak en uygun fiyat aralığını kolaylıkla öğrenebilirsin. Fiyatlar ve diğer detaylar hakkında kafana takılan sorular için danışmanlık hattımızdan destek talep edebilirsin.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Mekan bir şarap mahzeni konseptinde tasarlanmış. Kır düğünü organizasyonu için düzenlenen kır bahçesi alanı dışında havuz başı davet alanı ve kapalı davet alanı seçeneği de bulunuyor. Rustik bir tasarıma sahip olan kır bahçesi seni tamamen doğanın derinliklerinde hissettirecek.

Kır bahçesi alanında 200 kişilik bir kapasite sunuluyor. Bahçe uzun ya da yuvarlak masalar ile düzenleniyor. Masaların üzerinde duracak olan renkli çiçek aranjmanları, şamdanlar ve suplaların seçiminde Pelins WineHouse senin fikirlerini ön planda tutuluyor.

Hizmet Yelpazesi

Misafirlerine sunacağın lezzetli yemeklere alkollü ya da alkolsüz içecekler eşlik ediyor. Tüm gece boyunca sunulacak olan ikramlara önceden karar veriyorsun, istersen de menüde değişiklik talep edebilirsin. Ayrıca düğün pastası da mekan tarafından hazırlanıyor.

Düğünün daha keyifli geçmesi için mekan senin için DJ ya da orkestra temin ediyor. Senin hazırlamış olduğun çalma listesi ile tüm gece eğlenceye devam ediyorsun. Ayrıca mekan anlaşmalı olduğu düğün fotoğrafçısını sana yönlendiriyor. Böylelikle tüm gece ölümsüz oluyor.

PelinS WineHouse sadece kır düğünleri için değil tüm kurumsal etkinlikler ve özel gün davetleri için de tercih ediliyor. Açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri gibi resmi etkinlikler; baby shower, nişan, parti ve kına gecesi gibi eğlenceli davetleri de burada düzenleyebilirsin.

PelinS WineHouse Nerededir?

Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren kır bahçesi mekanına ulaşımını toplu taşıma araçları ile sağlayabilirsin. 592-1 kodlu metro hattı ile Koru Metro İstasyonu’nda inersen mekana yürüyerek varabilirsin. Özel aracı ile gidecek olan misafirlerin için de açık adresi aşağıya yazıyoruz;

Alacaatlı Mahallesi, 3346. Cadde, Yeşil Barış Sitesi, No:35/142 Çankaya / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir vardır.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Çim alan / havuz başı / kapalı alan vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:30'te sona eriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik seçenekleri vardır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video seçenekleri vardır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ