Karaca Fotoğraf

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Karaca Fotoğraf Hakkında

Ankara’nın en çok tercih edilen düğün fotoğrafçılarından biri olan Karaca Fotoğraf, Çankaya ilçesinde stüdyosunun kapılarını açıyor. Yenilikçi ve modern çekim anlayışı ile yanında olan firma, isteklerine öncelik veriyor. Farklı mekan ve lokasyonlarda çekim yapmayı da uygun gören ekip, uygun fiyatlarla karşına çıkıyor. Dış çekim başlangıç paketi fiyatları 1.000 TL olarak belirleniyor.

Firmanın Hizmetleri

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında profesyonel hizmetler sunan Karaca Fotoğraf, hizmet çeşitliliği ile de gelin ve damat adaylarını kendine çekiyor. Stüdyoda çekim yapma imkanı bulunuyor. Hazırlanan alan sayesinde farklı konsept çekimler de stüdyo içerisinde yapılabiliyor. Aynı şekilde dış çekim konusunda da senin taleplerini dinleyen firma, kendi platosunu da kullanıma açıyor.

Sadece Ankara genelinde değil, şehir dışı çekim olanağı da sunuyor. Böylece sen neredeysen orada çekimler yapılarak düğünün en güzel anları en başarılı ekip tarafından kayda alınıyor. Hem video hem de fotoğraf çekimleri yapılarak birbirinden duygusal anlar kayıt edilmiş oluyor.

Karaca Fotoğraf Ankara Dış Çekim Fiyatları

Fotoğrafçı firma, hem başlangıç hem de her şey dahil olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunuyor. Paketlerin içeriği hizmet çeşitliliğine göre belirleniyor. Fiyatlar ise paket içerisine dahil edilen hizmetler karşılığında netlik kazanıyor. Dış çekim başlangıç fiyatları 1.000 TL, her şey değil paket fiyatları ise 1.500 TL’den başlıyor.

Paket içeriklerine dair detaylı bilgi almak istersen DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsin.

Ek Hizmet ve Olanaklar

Son dönemlerin en çok tercih edilen save the date ve trashday çekimleri ile sen de hiçbir avantajdan eksik kalmayabilirsin. Dış çekim yerlerini seninle beraber netleştiren Karaca Fotoğraf, öncelikli olarak kendi platosunda çekim yapılmasını öneriyor. Bunun temel sebebi ise plato giriş ücreti olmadan dış çekim hizmet alabilmen.

Eğer platoda çekim yapılmasını tercih etmezsen, alternatif mekanları ve konseptleri de fotoğrafçı ekip ile belirleyebilirsin. En sık kullanılan mekanlar ise Altınpark, Botanik Parkı, Altın Köy, Göksu Parkı ve Mogan Gölü. Ayrıca Harikalar Diyarı’nı da çekim mekanı olarak tercih edebileceğini söylemeden geçmeyelim.

Karaca Fotoğraf Nerededir?

Stüdyosu Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. Merkezi bir noktada bulunması sayesinde ulaşımı oldukça rahat kılıyor. Düğün hikayesi, düğün belgeseli ve nişan çekimi gibi farklı alanlarda da hizmetini sınırsız bir şekilde sunan fotoğrafçıya şehir içi ulaşım araçlarıyla da gidebilirsin.

Adres: Sağlık 1 Sokağı No:59, Çankaya / Ankara.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ