Oya Düğün Salonu

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
500
max

Oya Düğün Salonu Hakkında

Oya Düğün Salonu, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde kapılarını açıyor. Mekan özellikleri ile çiftlerin dikkatini çeken salon, kına gecesi için gelin adayları için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Birçok imkan sayesinde geceyi senin isteklerine göre şekillendiriyor. Dekorasyon anlamında profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyor. Mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Oya Düğün Salonu, misafirlerini kapalı davet alanında ağırlıyor. Şehir manzarasına karşı kına geceni düzenleyebilirsin. 100 – 500 kişilik davetler düzenlenebiliyor. Geniş kapasitesi sayesinde davetli listeni hazırlarken rahat edebilirsin. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salon, rahat ve ferah bir ortam sunar.

Şehir merkezinde yer almasıyla ulaşım imkanını kolay tutuyor. Balkonu bulunuyor. Dekorasyon ve süslemeyi kına konseptine uygun bir şekilde yapıyor. Masalar ve sandalyeler kırmızı renkle süsleniyor. Servis ve müzik 23:00’a kadar sürüyor. Aynı düzen ve sistem mekanda düzenlenen düğün organizasyonları için de geçerli oluyor.

Oya Düğün Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Düğün mekanında gerçekleşecek kına organizasyonu yemekli düzende yapılıyor. Hafta içi 50 TL’den başlayan kına gecesi fiyatları, hafta sonu 80 TL’den başlıyor. Paket halinde yapılan anlaşmalar ise başlangıç 5.000 TL, her şey dahil 7.500 TL’den başlıyor. Hizmet çeşitliliğine göre fiyatlarda farklılık olabiliyor.

Mekandan özel teklif almak istiyorsan DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin.

Sunulan İmkanlar

Çeşitli imkan ve olanak ile kına gecesini unutulmaz kılan Oya Düğün Salonu, memnuniyetini sağlamak için özenle hizmet veriyor. Mekan sayesinde dışarıdan catering ve organizasyon firması getirme imkanın bulunuyor. Aynı şekilde fotoğrafçı ekip de çağırabilirsin. Böylece fotoğraf ve video çekimiyle her anını ölümsüz kılabilirsin.

Mekanın kendine ait organizasyon sorumlusu bulunuyor. Onunla çalışma olanağın da mevcut. Yemekli organizasyonda menüde değişiklik yapma imkanın da bulunuyor. Işık, ses ve sahne sistemleri kusursuz şekilde mekana yerleştiriliyor.

Oya Düğün Salonu Adresi

Mekan, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Şehir merkezindeki konumu sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Çiftlerin mutluluğunu ön planda tutuyor. Özel araç ve toplu taşıma ile gidilebiliyor. Fıstıkağacı otobüs ve metro duraklarının hemen yanında yer alıyor. Üsküdar Anadolu Lisesinin 50 metre uzağında konumlanıyor.

Adres: İcadiye, Oya Düğün Salonu, Çifte Çınar Sokak, Üsküdar / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ