Şirinler Organizasyon

Şirinler Organizasyon Hakkında

Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alan Şirinler Organizasyon, özel günlerinde hizmet veriyor. Düğün organizasyonu firması arayışındaysan beklentilerini karşılayan niteliklere sahip olması ile ön plana çıkıyor. Anlaşma sağladığın mekana gelerek istediğin düzenlemeleri yapıyor. Düğün organizasyonu başlangıç fiyatı 1.500 TL olarak belirlenen firmayı yakından incelemek için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Firma Özellikleri

Şirinler Organizasyon düğün ve kına organizasyonu konusunda profesyonel bir çalışma sergiliyor. Hayatının en önemli gününde sağladığı destek ile kusursuz bir planlama ortaya çıkarıyor. Mekanda masa süsleme ve dekorasyon çalışmaları eksiksiz bir şekilde yerine getiriliyor.

Ankaranın her noktasına ulaşarak çiftleri yalnız bırakmıyor. Anlaştığınız mekanla ortak çalışma da gerçekleştirebiliyor. Böylece tam olarak istediğin şekilde bir düğün gecesi organize ediliyor. İhtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Tüm aksesuar ve malzemeleri kendi bünyesinden sunuyor.

Şirinler Organizasyon Düğün Fiyatları

Firmanın düğün organizasyonu için iki farklı paket seçeneği bulunuyor. Başlangıç paket fiyatı 1.500 TL’den başlıyor. Her şey dahil bir hizmet talep edildiği zaman sunulan paketin fiyatları ise 2.250 TL olarak belirleniyor. Paketi fiyatları içeriğe ve hizmet çeşitliliğine göre belirleniyor.

Firmanın sana özel indirim ve tekliflerini değerlendirmek isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Sunduğu Hizmetler

Organizasyon türüne uygun hizmetler sunan Şirinler Organizasyonu, hayallerini gerçeğe dönüştürmek üzere bekliyor. Her türlü aksesuarı, süsleme ve dekorasyon ürününü temin ediyor. Düğün organizasyonu için eksiksiz bir hizmet sunmak için özenle çalışıyor. Hazırlık sürecindeki stresini azaltmak için yanında oluyor.

Masa süsleme ve dekorasyon, sahne düzenlemesi, yemek ve içecek çeşitliliği gibi birçok hizmet sunuluyor. İkramlıklar da davetlilere sunulmak üzere firma tarafından temin ediliyor. Konsept çalışma taleplerini yerini getirebiliyor. Profesyonel düzeyde çalışma sergiliyor. Kına, nişan, doğum günü, baby shower gibi birçok davete özel organizasyon hizmeti veriyor.

Şirinler Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veren firma, düğün organizasyonlarının öncelikli adresi olarak kapılarını açıyor. Danışmanlarla yüz yüze görüşmek için firmaya gidebilirsin. Ulaşımı kolay olan firmaya özel araçla gitmeyi düşünüyorsa açık adres şu şekildedir;

Aydınlıkevler, 06130 Altındağ / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Dilek Ünsal
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ