Queen Wedding Organizasyon

2024 Sünnet Organizasyonu Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
6.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
400
max

Queen Wedding Organizasyon Hakkında

Çocuğun için güzel bir sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsan Queen Wedding Organizasyon seninle. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan organizasyon firması şehrin diğer ilçelerinde ve üstelik şehir dışında da hizmet veriyor. Sen de her nerede organizasyon düzenliyor olursan ol, firmanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsin. Fiyatları ise 3.000 TL’den başlayan firma hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızdan edinebilirsin.

Ayrıcalıkları

Queen Wedding Organizasyon, müşterinin sünnet düğünü organizasyonu için birbirinden farklı süsleme seçenekleri sunuyor. Çiçek aranjmanları, şamdan, supla, balon gibi süsleme detaylarından en beğendiğini tercih edebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Organizasyon firması yalnızca sünnet düğünü organizasyonu ile başarılı değil. Bunun yanı sıra düğün, kına gecesi, nişan, mezuniyet partisi gibi etkinlikler de düzenleniyor. Dilersen toplantı, konferans ve kurumsal etkinlikler için de firmadan yardım alabilirsin.

Queen Wedding Sünnet Düğünü

Firma tarafında aklına gelebilecek tüm olanaklar sağlanıyor. Firma etkinliğini yemekli veya kokteylli yapma seçeneği de sunuyor. Başarılı bir catering firmasını organizasyonda görevlendiren firma, müşterilerine zengin menü yelpazesi sunuyor. Ana yemek menüleri ve kokteyl menüleri arasından seçimini yapabilirsin. Dilersen tadım ve değişiklik de yapabiliyorsun.

Catering hizmetine ek olarak fotoğrafçı ve video ekibi de sünnet organizasyon firması tarafından temin ediliyor. Yakınlarınla sünnet düğünü kutlaması yaparken fotoğrafçı en güzel anlarınızı senin için kayıt altına alıyor. Davette profesyonel video çekim ekibi de seninle oluyor ve daveti en güzel yanları ile hatırlamanı sağlıyor.

Queen Wedding Organizasyon Sünnet Fiyatları

Firmanın sünnet düğünü organizasyonu için sunduğu fiyatları oldukça uygun. Firmanın başlangıç paketi içerisinde sunduğu hizmetlerin fiyatları 3.000 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paketi içerisinde sunulan hizmetlerin fiyatı ise ortalama 6.000 TL olarak belirleniyor.

Mekan danışmanlarımızla iletişime geçerek kampanyalı sünnet organizasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşına çıkan formu isteklerin doğrultusunda doldurarak net fiyat bilgisi alabilirsin.

Queen Wedding Nerede?

Organizasyon firması, Ankara Keçiören ilçesinde bulunuyor. Birçok toplu taşıma araçlarıyla gidebileceğin gibi ulaşımın için kendi aracını da kullanabilirsin. Firma, metro, minibüs ve otobüs hatları güzergahı üzerinde yer alıyor. Hızlı ulaşım için ise metro kullanmanı öneriyoruz. Kendi aracınla gitmek için Queen Organizasyon açık adresi şu şekilde;

Şenlik Mahallesi, Nuri Pamir Caddesi, No: 10/1, Keçiören / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, çiçek, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi avantajlarından yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum görüşme süresi 3 aydır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Pelin Aran
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ