Queen Wedding Organizasyon

2024 Evlilik Teklifi Organizasyon Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
6.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
400
max

Queen Wedding Organizasyon Hakkında

Queen Wedding Organizasyon, Ankara Keçiören ilçesinde yer alıyor. Senelerdir organizasyon sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren firma evlilik teklifi organizasyonu için de müşterilerine yardımcı oluyor. Organizasyon düzenlemesinde, süslemelerde ve diğer tüm olanakları sağlıyor. Firmanın başlangıç paketi fiyatları ise 3.000 TL’den başlıyor. Ayrıntılı bilgi için içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Ayrıcalıkları

Queen Wedding Organizasyon müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir organizasyon firması. Bu yüzden düzenlemek istediğin etkinlik için farklı tasarım seçenekleri sunuyor. Hazır bulunan seçeneklerden seçim yapamazsan da kişiye özel tasarım hizmeti bulunuyor.

Hizmet Yelpazesi

Organizasyon firması evlilik teklifi dışında başka birçok organizasyonun düzenlenmesinde rol oynuyor. Örneğin düğün, sünnet düğünü, kına gecesi, doğum günü, nişan, mezuniyet organizasyonu gibi etkinlikler düzenlerken de firma ile çalışabilirsin.

Queen Wedding Evlilik Teklifi Organizasyonu

Queen Organizasyon ile tüm etkinliği tek başına planlamana da gerek kalmıyor. Birbirinden yaratıcı evlilik teklifi fikirleri olan organizasyon firması ile unutulmaz bir etkinlik planlayabilirsin. Deneyimli etkinlik sorumlusu ve ekibi ile asla unutulmayacak bir organizasyon seni bekliyor. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için de fotoğrafçı firma tarafından sağlanıyor.

Hayatının bir sonraki evresine geçişini sembolize eden evlilik teklifi organizasyonu özel olmasını istiyorsan organizasyon firması ile çalışmak doğru karar. Romantik bir yemek veya büyük bir etkinlik şeklinde bir organizasyon gerçekleştirmek istersen firma sana yardımcı oluyor. Sana sunulan birbirinden lezzetli menüler arasından tercihini yapabiliyorsun.

Queen Wedding Evlilik Teklifi Fiyatları

Queen Organizasyon, müşterilerine evlilik teklifi organizasyonu için paket fiyatları sunuyor. Başlangıç ve her şey dahil paketler arasından sana en uygun olanı tercih edebilirsin. Başlangıç paketinin fiyatları ortalama 3.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil pakette yer alan hizmetlerin fiyatları ise yaklaşık 6.000 TL olarak sunuluyor.

Bütçene uygun fiyat bilgisi almak için sitede bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli. Sunulan paketlerin içerikleri hakkında bilgi almak için ise danışman servisimiz ile ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin.

Queen Wedding Nerededir?

Queen Organizasyon “nerede” veya “nasıl gidilir” diye düşünüyorsan daha fazla düşünmene gerek yok. Firma, Ankara merkez ilçelerinden olan Keçiören bölgesinde bulunuyor. Otobüs, tren, metro ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanabileceğin gibi taksi ile de mekana gelebilirsin. Kendine ait araçla gitmek için ise evlilik teklifi organizasyon firması açık adresi şu şekilde;

Şenlik Mahallesi, Nuri Pamir Caddesi, No: 10/1, Keçiören / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, çiçek, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi avantajlarından yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum görüşme süresi 3 aydır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Pelin Aran
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ