Kalbim Organizasyon

2023 Sünnet Organizasyonu Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kalbim Organizasyon Hakkında

Her anne baba gibi senin de oğlunun sünnet töreni için heyecanlandığını biliyoruz. Bu sünnet töreni için en uygun zamanı beklediğini ve güzel bir tören istediğine de eminiz. Manisa ilinde bulunuyor ve en iyi sünnet düğünü organizasyonu istiyorsan seçimini 500 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veren Kalbim Organizasyon seçiminden yana kullanmanı öneririz.

Hizmet Yelpazesi

Firması, sünnet düğünü organizasyonu için tek bir konsept üzerinde durmayıp her gün kendini geliştirmektedir. Hem geleneklere uyum sağlayan hem de günümüz modernliğine entegre olmuş organizasyonları düzenlemektedir. Böylece her sünnet töreni sonrasında tebrikleri topladığı gibi yeni organizasyonlar için kayıt bile almaktadır.

Sünnet törenlerinde yıllardır süre gelen adetler olduğu gibi silinip giden, yerini yenilere bırakan detaylar vardır. Bunların takibini yapan Kalbim Organizasyon, senin için de deneyimleri sayesinde en ihtişamlı sünnet törenlerinden birini organize edecektir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Firma, belirlediğin tarih ve zaman aralığında seninle iletişime geçerek her detayı konuşmaktadır. Böylece süreç içerisinde hem hiçbir detay atlanmamış olacak hem de süreci tamamen kontrol edebileceksin.

Sünnet çocuğunun kendini en iyi şekilde hissetmesi için özel kostümler firma tarafından hazırlanmaktadır. Bu kostümler; hem çocuğun üzerine tam oturacak hem de tamamen ilgiyi üzerine toplayacaktır.

Kostümlere bu kadar özen göstermişken; at veya taht üzerinde salona gelmek için gerekenler yine Kalbim Organizasyon tarafından temin edilecektir.

Daha detaylı bilgiler almak için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Kalbim Organizasyon Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Tahtından, pamuk şekercisine kadar her detayı bünyesinde bulunduran firma seni ekstra masraflara sokmayacaktır. Bu fiyatlar tamamen bütçe dostu olup paket fiyatları ortalama 500 TL ve 1000 TL’den başlamaktadır.

Biricik oğlunun sünneti için güzel bir organizasyon yapmak istiyorsan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldur ve bu fiyatları kaçırma!

Kalbim Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Osmanlı’da Şehzadelerin ilk sancaklarından adını alan; Manisa ili Şehzadeler ilçesinde bulunan firmaya ulaşım oldukça kolaydır. Sevgili oğlunun da sünnet töreninde bir şehzade gibi görkemli gözükmesini istiyorsan; firmayı ziyaret edebilirsin.

Adres: Akıncılar, Erler Caddesi No:40 45020 Şehzadeler – Manisa.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ