Kalbim Organizasyon

2024 Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Kalbim Organizasyon Hakkında

Manisa’da mezuniyet partisi organizasyonu firması mı arıyorsun? Seni hemen Kalbim Organizasyon ile tanıştıralım. 500 TL’den başlayan mezuniyet organizasyonu paketleri fiyatları ile firma, harika bir gecenin anahtarını sunuyor. Merkezi Şehzadeler ilçesinde bulunan firma İzmir gibi büyük şehirlerde de hizmet veriyor.

Hizmet Yelpazesi

Firmaya, hem Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerinden hem de bölgedeki lise ve orta okullardan talep oldukça yüksektir. Her yaş grubuna hitap eden organizasyonlar düzenleyen firma, alanında başarılı olan kişileri ekibine almıştır. Böylece dekorasyondan cateringe kadar her detay üzerinde titizlikle çalışmaktadır.

Organizasyon detayları arasında boğulmak istemiyor ve sadece eğlenmek istiyorsan, yapman gereken tek şey hayalindeki mezuniyet partisini anlatmak olacaktır. Partiyi Kalbim Organizasyon bünyesindeki organizasyon sorumlularına anlatarak hem senin hem de misafirlerinin sınırsız biçimde eğlenmelerini sağlayabilirsin.

Firma, bütçene uygun olacak şekilde sana iki paket önerisinde bulunmaktadır. Bunlardan ilki başlangıç paketi olup 500 TL iken; ikincisi 1000 TL olan her şey dahil pakettir. Paket içerikleri konusunda, firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsin.

Mezuniyet Partisi Organizasyonu

Firma, geçmiş günleri acısıyla tatlısıyla bitirmek ve geleceğe adım atarken içinizin kıpır kıpır rengarenk olmasını istemektedir. Bu yüzden ilk olarak; organizasyon konseptini özenle hazırlamaktadır. Bu konsept dahilinde masaları dilersen şamdan, supla ve yapay çiçeklerle destekleyebilirsin.

Bunlar dışında eğlenmen konusunda teminat veren firma; alanında profesyonel ses, sahne ve dj alternatifleriyle de coşkuyu zirvede tutacaktır.

Kalbim Organizasyon, en güzel anıların fotoğraflarla saklanması gerektiğine de inanmaktadır. Bu yüzden alanında profesyonel olan ve kaliteli ekipmanlara sahip fotoğrafçılarla çalışmaktadır. Sen sadece eğlenmene bak, tüm anların fotoğrafçılar tarafından ölümsüz hale getirilecek!

Kalbim Organizasyon Mezuniyet Organizasyonu Fiyatları

Henüz mezun olmuş olabilirsin ama işe girmedin. Dolayısıyla eğlenmek ama fazla para harcamak istemiyor olabilirsin. Kısıtlı öğrenci bütçenin olduğunu düşününce profesyonel ekiplerle çalışmak zor geliyor olabilir. Ama korkma, öğrenci dostu olan ve bu mutlu gününde sana ve misafirlerine ev sahipliği yapmak isteyen firma 500 TL’den başlayan fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Uygun fiyatlardan yararlanmak ve hatta pazarlık yapmak için “Teklif Al” formunu doldurmayı unutma!

Kalbim Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa ili Şehzadeler ilçesinde bulunan firmaya talep oldukça fazladır. O yüzden sen de mezuniyet ve balo törenin için hemen rezervasyon yaptırmalısın! düğünyardımcısı.com ekibi aracılığıyla hem firma ile konuşmak hem de geçmiş organizasyonları incelemek için firmayı bizzat da ziyaret edebilirsin. Firmaya; hem özel aracınla hem de toplu taşıma araçlarıyla rahat bir ulaşım sağlayabileceğini de unutma! Konumdan faydalanarak gelmek istersen açık adres şöyledir;

Adres: Akıncılar, Erler Cd. No:40, 45020 Şehzadeler/Manisa.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ