Gala Hair & Make Up Studio

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Kalıcı makyaj
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik

Gala Hair & Make Up Studio Hakkında

Yaşamının en özel günlerinden biri olacak düğün gününe Gala Hair Studio’nun uzman ekibi tarafından hazırlanmak ister misin? İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hizmet veren Gala Hair & Make Up Studio gelin saçı ve makyajı konusunda alanlarında uzmanlaşmış kuaför ve makyöz ekibine sahip. 1000 TL’den başlayan fiyatları ile Gala Hair Studio hakkında daha ayrıntılı fiyat bilgisi almak için ücretsiz danışmanlık servisimize ulaşabilirsin.

Hizmet Verilen Konseptler ve Profesyonellik

Gala Hair & Make Up Studio en özel gününde kendini prensesler gibi hissetmeni sağlayacak. Gala, sadece düğün organizasyonlarında değil nişan, mezuniyet, söz, kına gecesi gibi hayatta bir kere yaşanacak diğer konseptlerde de hizmet vermekte.

Hayatta bir kere yaşayacağın bu özel organizasyonlarda saçını ve cildini profesyonel bir ekibe emanet etmelisin. Eğer konu profesyonellik ise bu konuda Gala Hair Make Up Studio’nun en doğru seçimlerden biri olacağını kesinlikle söyleyebiliriz.

Gala Hair & Make Up Studio Sunulan Hizmetler

Yıllardır hayalini kurduğun bir geceden bahsediyoruz ve o gece nasıl gözükmek istediğini hep düşlediğini biliyoruz. Gala Hair Make Up Studio, hayal ettiğin tüm saç ve makyaj stillerini uzmanca gerçekleştirebilen bir ekibe sahip.

Diğer bir yandan, nasıl gözükmen gerektiği konusunda kafan karışık da olabilir. Korkma, Gala ile emin ellerdesin. Kafa karışıklıklarında devreye Gala’nın uzman danışmanları giriyor, sana fikir yardımında ve danışmanlıkta bulunuyor. Ayrıca bu olanağın ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Ücretsiz bir diğer hizmet ise gelin saçı ve makyajında hayati bir öneme sahip prova konusu. Peki gelin saçı ve makyajı provası neden hayati bir öneme sahip?

Yüz hatları, cilt dokusu ve saç modeli kişiden kişiye farklılık gösteren olgulardır. Sosyal medyada bir mankene yakışan ve kendinde hayal ettiğin makyaj ve saç tasarımı, sende çok farklı durabilir. Gala Hair Studio, en özel gününde herhangi bir aksiliğe yer yememek için ücretsiz olarak gelin saçı ve makyajı provası sunmaktadır.

Gala Hair Studio’nun yakınlarına da seninle birlikte aynı anda hizmet sunabilecek kapasiteye sahip olduğunu da son olarak sözlerimize ekleyelim.

Gala Hair Studio Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Gala Hair & Make Up Studio’nun İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunduğunu söylemiştik. Ancak dilersen Gala’nın uzman ekibini kendi evinde de misafir edebilirsin. Fiyatlara gelecek olursak eğer Gala’nın herşey dahil paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Ancak isteklerin doğrultusunda ve tarihlere göre bu fiyatların değişiklik gösterebileceğini de vurgulayalım.

Eğer dilersen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp isteklerini girerek, Düğün Yardımcısı’nın Gala için sana özel olarak oluşturduğu fiyat tekliflerini inceleyebilirsin.

Gala Hair Studio Nerededir?

Gala Hair & Make Up Studio, Karşıyaka ilçesinde bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile kolaylıkla Gala’ya ulaşım sağlayabilirsin. Şahsi aracı ile gitmek isteyen okuyucularımız için ise açık adres şu şekildedir;

Atakent, 6471/5. Sokak, No:18/A, 35550, Karşıyaka / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Saç ve makyaj uygulaması ve provalar başlangıç paketi içeriğinde bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Epilasyon, cilt bakımı, manikür & pedikür hizmeti, porselen & kalıcı makyaj, masaj, gelin saçı, gelin makyajı ve takma kirpik uygulaması her şey dahil paket içeriğinde bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gala Hair Studio isteğine göre evinde de hizmet verebilme olanağı ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gala Hair Studio, nişan - söz merasimleri, mezuniyet törenleri, kına geceleri ve özel günler için de saç ve makyaj hizmeti vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 1 ay önce Gala Hair Studio ile iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Emre Sakarya
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ