Playback Music

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon ve Led Ekran
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Şehir dışı hizmet

Playback Music Hakkında

Düğün orkestrası hizmeti veren Playback Music, ses, ışık, sahne ve görüntü sistemleri kiralama ve dağıtım sektöründe dünya teknolojisini takip ederek oluşturduğu teknik ekipmanları sayesinde kusursuz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyor. 1986 yılından beri İstanbul’un Kağıthane ilçesinde faaliyetlerin, sürdürmekte olan Playback firması, 30 yılı aşkın süredir en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Playback Music Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

Müşteri memnuniyeti ve hassasiyetiyle çıktığı bu yolda en iyi hizmeti vermek için her geçen gün kendini yenilemektedir. Sorunsuz hizmet ve kalite anlayışı için sadece Türkiye’de değil aynı zamanda ulusal anlamda da çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ses ve sahne sektöründe Türkiye’de öncü firmaların başında gelen Playback Music, ilkleri tanıtan ve uygulayan bir firma olarak ön plana çıkmakta. Dünya’nın her noktasındaki yenilikleri takibine alan organizasyon ekibi sayesinde davetlerde gerçekleştirebileceğiniz farklı tasarım seçeneklerine bayılacaksınız.

Düğün organizasyonunuz için aklınıza geleni ilham aldığınız veya “keşke” dediğiniz ses ve ışık sistemlerini Playback Music tarafından sağlandığını görünce şaşıracaksınız. Öncellikli olarak düğün öncesinde bir araya geldiğini organizasyon ekibi ile seçtiğiniz düğün mekanına gidiyorsunuz. Hala düğün mekanı için bir karar veremediyseniz, sitemiz içerisinden mekanları kategorize ederek inceleyebilirsiniz. Ondan sonra mekanın veya salonun yapısını inceleyerek en doğru seçim için beraber çalışabilecekseniz. Öncellikli olarak istediğiniz noktaları düzenleyebilir ve yardım alabilirsiniz.

Hizmet Paketleri Nelerdir?

Playback Music tarafından organizasyon çeşidine ve yapısına göre farklı paket seçenekleri sunulmakta. Sahne Ses Sistemleri paket içeriklerinin başlıca içeriklerinden bir tanesidir. Her türlü amaca hizmet edebilecek olan modelleri bünyesinde barındıran firma, hoparlörler, monitörler, mikrofon ve kablolar, amfiler ve daha birçok ürün barındıran profesyonel ses sistemleri gibi pek çok hizmeti paket içerisinde sağlamaktadır.

Sunduğu Avantajlar

Profesyonel sahne ışık sistemleri ile davetiniz için fark yaratabilirsiniz. Paket içerisinde davet sektörünün olmazsa olmazı renkli ve beyaz sahne aydınlatma sistemleri yer almaktadır. Led parlak ışıklar, sis ve kar makineleri, spot ışık sistemleri, moving head, lazer sahne ışıkları gibi hizmetler Playback Music tarafından karşılanmaktadır.
Organizasyonunuz esnasında sağlanan görüntülerin birden fazla projeksiyonla çoğaltılarak büyük metrajlı bir sunum sahnesi deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu sayede düğünüz veya diğer davetleriniz esnasında bütün misafirleriniz etkinliği rahat bir şekilde takip edebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışına hizmet var

3 görüş

  1. Hem nikah hem düğün törenimde ışık ve müzik efsaneydi. Murat beye başından sonuna kadar sabırla benimle ilgilendiği için ayrıca teşekkür ederim.

  2. Iyi

    Plaj dugumde sahne yapti playback muzik. Cok iyi yetistirmis grup kendini. Her telden caldilar. Davetliler kendinden gecti. Vallahi hayran kaldik. Sagolsunlar

  3. Murat bey ve ekibi sektördeki engin tecrübesi sayesinde düğünüm çok eğlenceli keyifli geçti. Hareketli çalınan müzikler sayesinde herkes çok eğlendi.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Murat Yıldız
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ