Erenköy Dans Akademisi

2024 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
300 TL
Her Şey Dahil Paket
400 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Özel ders
Özel şov

Erenköy Dans Akademisi Hakkında

Siz de en özel gününüzde yaptığınız dans ve şovlarla misafirlerinizi etkilemek istemez misiniz? Kafanızdan bu süreci geçirmeye başladığınız an ilk aklınıza gelecek şeylerden birisi düğün günü edilecek danslar olsa gerek. Erenköy Dans Akademi düğün dans kursu ile en özen gününüzü unutulmaz danslarla süsleyebilirsiniz. 400 TL’den başlayan kurs fiyatları ve detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Erenköy Dans Akademisi Dans Kursu Fiyatları

Fiyatlar 400 – 600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Almak istediğiniz ders türüne, saatine ve konseptine göre fiyatlar üzerinde değişiklik olma durumu bulunmaktadır.

Erenköy Dans Akademisi Olanakları

Bu dans akademisi içerisinde isterseniz bireysel ders alabilme şansına sahipsiniz. Grup dersleri de bulunmaktadır. İsteğinize bağlı olarak bu grup dersleri içerisinde de yerinizi alabilirsiniz. Sizleri düğün dansınız için son derece özenle hazırlayan profesyonel eğitmenler ile kısa sürede gecenize hazır olacaksınız.

Önce giriş dansınız için bir müzik seçmelisiniz. Bu ilk giriş dansı çift için çok özel bir an olsa da misafirleri de unutmamak gerek. Onların sıkılmaması ve sizlerin yaptığı dans ile yarattığınız atmosferin ilgi çekici olması adına ne çok hızlı ne de çok yavaş bir dans müziği seçilmesi gerekmektedir. Bir diğer adımda ise müzik boyunca eşinizle koordine bir şekilde dans edebilmeniz adına kendinize uygun bir dans pozisyonu belirlemeniz gerekecektir.

Bir diğer adımda ise hemen hemen her dans müziği için geçerli olacak temel adımları öğrenmeniz sizleri oldukça rahatlatacaktır. Erenköy Dans Akademisi bünyesindeki deneyimli eğitmenlerden aldığınız dersler ile çok kısa sürede eksiklerimizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi Dans Türlerinde Hizmet Veriyor?

Erenköy Dans Akademisi bünyesinde yalnızca düğün dansları değil bunlar dışında da dans kursları verilmektedir. Bachata, salsa, merenge, zeybek, oryantal, tango, cha cha, çifte özel koreografi, latin dansları, salon dansları, vals, rumba gibi farklı dans alanlarında da misafirlerine en iyi şekilde eğitim sağlamaktadırlar.

Diğer Hizmetleri

Düğün dansında en önemli şeylerden biri ise giriş. Düğün dans girişiniz için Erenköy Dans Akademi’den hizmet alabilirsiniz. Düğün salonu içerisine girerken kendinizden emin, güçlü ve ayakları yere basar bir şekilde girmeniz misafirlerin oldukça hoşuna gidecektir. Son olarak giriş dansını bitiriş hareketi olması gerekmektedir. Uygulayabileceğiniz dans türüne göre dansınızı sonlandırabilir unutulmaz bir hatıra pozu verebilirsiniz.

Tüm bunları daha detaylı bir şekilde öğrenmek için Erenköy Dans Akademisi bünyesinde eğitim alabilirsiniz. Dans akademisi ile görüşme sağlayarak en özel gününüzde bu profesyonel ekip ile birbirinden eşsiz dansları davetlilerinize sunabilirsiniz. Siz de bu eşsiz dans akademisi içerisinde yerinizi alarak en özel gününüzü taçlandırabilirsiniz.

Nerededir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan Erenköy Dans Akademisi, şehir merkezinde yer alan konumu ile oldukça rahatça ulaşılabilir bir bölgede yer almaktadır. Açık adresi ise şöyle:

19 Mayıs, Şemsettin Günaltay Cad. No: 142/A Kazaasker Kadıköy – İstanbul

Firmanın fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içeriklerinde salonda prova imkanı ve kişiye özel ders gibi hizmetler yer alıyor. Paketler hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Mekanda prova imkanına ek olarak kişiye özel ve grup dans dersleri alabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Rumba, bachata, salsa, merenge, zeybek, oryantal, tango, çifte özel koreografi, latin dansları, cha cha, salon dansları, vals gibi dans türlerinde ders alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinliğinizden en az 1 hafta önce derslere başlayabilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Çiftin isteğine bağlı koreografi ve konsept dans dersleri alabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Birgül Hanım
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ