Poli Ajans Müzik Organizasyon

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
7.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans ekibi
Ses, Sahne ve Işık
Dans grupları
Davul şovu
Ekipman
Fasıl grupları
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Poli Ajans Müzik Organizasyon Hakkında

Poli Ajans Müzik Organizasyon 2008 yılında Ankara’da kurulduğu ilk günden beri tecrübesiyle birlikte organizasyonları özel ve unutulmaz kılıyor. Ülkenin dört bir yanında müzik ve organizasyon hizmeti verme olanağını da sunuyor. Bünyesinden bulunan düğün orkestrası ve diğer tüm hizmetleriyle birlikte seni Ankara’nın Çankaya ilçesinde 1000 TL’den başlayan fiyatları ile bekliyor.

Firmanın Özellikleri

Poli Ajans bünyesinde her branşta müzik grubunu ve ekipmanları bulunduruyor. Düğün, kına, nişan, nikah, bekarlığa veda, kurumsal piknik etkinlikleri ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyonda müzik şöleni yaşatıyor.

Poli Ajans müzik grupları ve ekipmanlarının yanı sıra; organizasyon hizmeti de sunuyor. Hayallerindeki daveti verebilmen için gerekli olan olanaklara sahip olan firma istediğin tüm ihtiyaçları karşılıyor ve her şeyi zevkine göre hazırlıyor. Düğün organizasyonu, kına organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet organizasyonu gibi hizmetleri bulunan firma; birçok etkinliği özenle planlıyor.

Firmanın Sunduğu Olanaklar

Müzik grupları ve düğün orkestrası denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan Poli Ajans, planlayacağın etkinliği unutulmaz kılmak için sabırsızlıkla bekliyor. Oldukça geniş bir müzik repertuarına sahip olan firma; pop orkestrası, caz orkestrası, saz ve trio grubu gibi birçok seçeneği bünyesinde bulunduruyor.

Birbirinden yetenekli kadın ve erkek solistlerinin yanı sıra DJ olanağını da mevcut. Organizasyonun için hangi müzik çeşidini istiyorsan onu seçebilme şansına sahipsin. Organizasyonun öncesi ses, sahne ve ışık sistemlerini de hazırlayacak olan Poli Ajans unutulmaz bir eğlence için her imkanı sunuyor.

Müzik hizmetlerinin yanı sıra dans gruplarıyla birlikte de dikkat çekiyor. Geleneksel danslar arasında tüm yöresel dans gruplarını bulabilirsin. Poli Ajans ayrıca davetinde Karadeniz esintileri istersen de horon ekibi ve kemençe olanağını sunuyor. Eğer Klasik dansları tercih edersen de; flamenko, çaça, tango ve vals gibi seçenekleri de bulunuyor.

Poli Ajans Müzik Organizasyon Fiyatları

Tecrübesi ve sunduğu geniş olanaklarıyla birlikte davetinde unutulmaz bir müzik şöleni sunacak olan Poli Ajans Müzik Organizasyon fiyatları; başlangıç paketi 1000 TL’den başlıyor. Seçtiğin hizmetlere ve ekipmanlara göre ise 7500 TL’ye kadar seçenekler sunuyor.

Poli Ajans tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyat seçenekleri hakkında soruların ve merak ettiğin her şey için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Poli Ajans’a Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesinde bulunan Poli Ajans firmasına özel aracınla ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 185 – 7, 284, 286 ve 297 – 7 hatlı otobüslerle gidebilirsin. Ayrıca; M1, M2 ve M3 metrolarıyla da ulaşabilmen mümkün. Firmanın açık adresi şu şekildedir:

Meşrutiyet Caddesi, Hatay 2 Sokak, Numara: 16/3, Çankaya / ANKARA.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Acil talepler dışında en az 1 ay önceden iletişime geçilmelidir.

6 görüş

  1. Gelin Almaya Seğmen Ekibi İle Gitmek Abimin Fikriymiş Sonradan Öğrendim Ama Gerçekten inanılmazdı Bu Güzel Organizasyon için Sizlere Teşekkür Etmek istedim..

  2. Kına Gecemdeki Dansöz Sürpriziniz Bizi Hem Şaşırttı Hemde Mutlu Etti ama Fasıl Ekibiniz Gerçekten Ayrı Bir Güzeldi Herşey için Çok Teşekkürler.

  3. Kemençenizle Horon Teptik Angaranın Göbeğinde Saatlerce Hala Kollarım Kalkmıyor Ama Sizi Tanımak Güzeldi Çok Teşekkürler..

  4. Şenliğimizde Bizleri Çok Eğlendiren Dj ‘niz Ayhan Beye Çok Teşekkür Ederiz Kesinlikle Kınamada Çağıracağım Haberiniz Olsun..

  5. Düğünümüzdeki Harika Performasları ile Başta Solistiniz Özlem Hanıma ve Orkestranızın Değerli Müzisyenlerine Sonsuz Teşekkürler Ediyoruz.

  6. Siz Çaldınız Biz Oynadık J İlk Kez Balomuzda Bir Bandonun Bu Kadar Eğlendirdiğine Şahit Oldum Keşke Zaman Daha Fazla Olsaydı..Yinede Çok Teşekkür Ediyorum.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Can POLAT
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ