Arya Müzik Company

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon ve Led Ekran
Dans grupları
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Kendi müzik listesini oluşturma
Orkestralar

Arya Müzik Company Hakkında

Bodrum menşeili Arya Müzik Company; en özel gecelerin, en heyecanlı etkinliklerin ve en kritik davetlerin gizli kahramanı. “Müzik ruhun gıdasıdır.” sözünü somut bir hale getiren Arya, Türkiye sınırları içerisindeki türlü türlü organizasyonlara kalitesini taşıyor 🙂 Düğün orkestrası, DJ ve müzik grubu çeşitliliği ile farklı zevklere de hitap eden firma, başlangıç paketi fiyatları için 1500 TL’lik bir değer biçmiş.

Arya Müzik Company & Düğün Orkestrası

Eğlenceli bir düğün hayal edelim. Aklına direk sahne de müzik eşliğinde dans eden insanlar geldi değil mi? Çok normal çünkü renkli bir düğün için eğlenceyi yönetmek şart. Burada da devreye Arya Müzik Company deneyimi giriyor. Düğün müzikleri konusunda engin bir tecrübeye sahip Arya, kaliteli ekipmanları ile de ses kalitesini bambaşka boyutlara çekiyor. Düğün orkestrası ise senin müzik zevkine veya isteklerine göre bir çalma listesi oluşturabiliyor.

Arya Müzik Company bünyesinde seni bekleyen başka bir olanak ise planlama toplantıları. Bu görüşmeler sayesinde düğün organizasyonunun birçok ayrıntısını da belirleyebilirsin. Sadece işitsel değil görsel şovlar da sunan firma, barkovizyon veya led ekran teknolojisini de düğün gecene taşıyabiliyor.

Sunulan Diğer Olanaklar

Merkezi Bodrum ilçesinde bulunan ve bu noktadan Türkiye’nin her yerine ulaşan Arya Müzik Company, DJ temini de sağlayabiliyor. Düğün orkestrası, DJ ve müzik grupları özelinde geniş bir yelpazeye sahip olan firma, ekipman kiralaması hizmeti de veriyor.

Düğün organizasyonu haricinde firma; nişan töreni, doğum günü, mezuniyet partisi, balo, davet gibi etkinliklerde de rol alıyor. Arya’nın sunduğu diğer imkanlar hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlarımızı arayabilirsin.

Düğün Orkestrası – Müzik Grubu & DJ Fiyatları

Talep ettiğin hizmetlere bağlı olarak değişen düğün orkestrası fiyatları 1.500 TL ile 10.000 TL’lik geniş bir skalada bulunuyor. Başlangıç ve her şey dahil paketi olmak üzere 2 seçenek sunan Arya, Düğün Yardımcısı ile de iş birliği içerisinde.

İsteklerine bağlı olarak netleşecek fiyatları öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın. Arya Müzik Company’nin Düğün Yardımcısı’na sunduğu özel fırsat paketlerini de “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak görüntüleyebilirsin.

Arya Müzik Company Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ücretsiz danışmanlarımız aracılığı ile iletişime geçebileceğin Arya Müzik, Bodrum’un işlek yerleşim yeri Yalı Mahallesi’nde bulunuyor. Özel araçları ile firmaya ulaşacak site okuyucularımız için açık adres şu şekildedir;

“Yalı Mahallesi, 3820 Sokak, No: 2/1, Bodrum / Muğla”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Zevkine ve isteklerine göre çalma listesi yaratabilme ve standart ekipman teminleri başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Teknolojik ekipmanlar, ses - truss - sahne ve ışık ögeleri, dans gösterileri, geleneksel şovlar, DJ ve organizasyon öncesi planlama toplantıları her şey dahil paket kapsamında bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Merkezi Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan Arya Müzik Company, talep doğrultusunda Türkiye'nin her ilinde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ses - ışık - trust ve sahne sistemlerini başka organizasyonlara kiralayabilen Arya, açık hava konserleri veya etkinliklerine de hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün Yardımcısı olarak Arya Müzik Company ile organizasyon tarihinden en az 2 hafta önce irtibata geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Muğla'nın Bodrum ilçesine konumlanmıştır. Türkiye'nin 81 ilinde de hizmet verebilmektedir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Müzikalite konseptlerine göre farklı tarzda uzmanlaşmış orkestra veya müzik grupları Arya Company bünyesinde bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ferhat Narmanlı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ