DJ Cenk

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Şehir dışı hizmet

DJ Cenk Hakkında

15 yılı aşkın süredir pek çok organizasyonda sahne alan DJ Cenk düğün müziği konusuna apayrı bir tarz getirmiştir. Size özel sunulmuş listeler ve organizasyona özel müzik tasarımları ile siz ve davetlileriniz unutulmaz bir gece geçireceksiniz.

DJ Cenk Hangi Hizmetleri Sunuyor?

DJ Cenk’in hazırlamış olduğu kendine has müzik listeleri ile düğününüz esnasında özel anlar yaşayabilirsiniz. Sağladığı hizmet bakımından ilk günden itibaren kendini yenileyen DJ, en iyi ekipmanlarla hizmet vermektedir. Salonun yeri ve büyüklüğü önem taşımaksızın her yere hizmet sağlamaktadır.

Sadece düğün müziği hizmeti değil, nişan ve söz kutlamaları, bekarlığa veda geceleri, after party kutlamaları, mezuniyet partileri ve balolar, iş yemekleri ve şirket toplantılarında da profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Bütün bunlar yanısıra ekipman kurulum hizmetlerini de anlaşma kapsamında olması dahilinde sunuyor.

DJ Cenk ile yapacağınız anlaşma kapsamında günün her saatinde etkinlik, davet veya kutlamanız için anlaşabilmeniz mümkün. Şehir dışı ve yurtdışı hizmet de sağlayan müzisyen ile gerekli düzenlemeleri yapmak için önceden konuşmak gerekiyor. Etkinlik kapsamı, katılımcı sayısı, müzik yayın süresi ve talep edilen içeriğe göre fiyatlar değişebiliyor. Ayrıca tabi ki hizmet sunulan mekanın konumu ve dahili hizmetlere göre de ücretlerde farklılık olabiliyor.

DJ Cenk’i sunduğu ek hizmetlere baktığımızda ise görüyoruz ki, düğün ve davetler öncesinde çiftlerle veya davet sahipleriyle müzik toplantısı imkanı sunuyor. Böylece istemediğiniz kötü sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

En güncel kampanya ve indirimler hakkında bilgi almak ya da Düğün Yardımcısı’na özel fiyatlardan hemen yararlanmak için “Fiyat Al” butonu ile hemen teklif alabilirsiniz. Etkinlik türünüz, davet yeri, davetli sayısı ve istediğiniz müzik çeşidine göre size özel hazırlanmış fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

DJ Cenk Kısıtlamaları Neler?

Düğün veya davet öncesinde minimum 3 saate kadar ekipman ayarlama ve kontrol işlemleri sürmektedir. Bu sebeple  prova alınması ve mekanla erken saatlerde yerleşim için mutlaka anlaşma yapılmalıdır.

Yasalara göre düzenlenmiş müzik yayın saati hizmet verilen işletmenin izni ile sınırlıdır. Müzik yayınının geç saate kadar sürdürülmesi için mekan ile anlaşılmalıdır. DJ Cenk kişiye özel müzik listeleri sunmaktadır. Repertuar dışı istekler için mutlaka önceden görüşülmelidir.

Müziği Dosyasıya Yaşayın!

Alışılmışın dışında bir müzik kalitesi yaşamak ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek istiyorsanız DJ Cenk’i tercih edebilirsiniz. Genç sanatçı, İzmir dışında da Türkiye’nin her noktasına hizmet sağlamaktadır. Sadece etkinlikten en az bir hafta önce iletişime geçmeniz gerekmektedir. Şehir dışı hizmetler için yol, servis, ekipman ile ilgili ayrıntıları firma ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel repertuar

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz, nişan kutlamaları, mezuniyet törenleri, ve balo,sünnet düğünü, davet ve resepsiyon,doğum günü, kurumsal etkinlik ve parti, baby shower,

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum 1 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışına hizmet var

3 görüş

  1. Hicbir sürpriz ile karşılaşmanız mümkün değil. Nişanlımla birlikte düğün öncesi müzik toplantısı yaptık istemediğimiz hicbir şarkı çalmadı. Gece başladı ve bitti ben halen o günü düşünerek eğleniyorum. Profosyonel ekibi ile gecemize renk katan sizlere teşekkür ederiz.

  2. Basarili

    Cenk beyle dugunumuzun oncesinde tesadufen tanimistik. Esim ve ben cok guvenilir ve samimi bulmustuk kendisini. Bu nedenle Onun muzikleriyle evlendik. Oncesinde toplanti yapmistik.. Tum isteklerimizi dikkatle dinledi.iyide is cimardi o gece.. Mutlaka tanisin derim eger dusunuyorsaniz..

  3. Cenk bey e nişanımda çaldığı parçalar için teşekkür ederim. Tüm davetlilerim çok beğendi ve eğlendi.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Cenk Türkmen
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ