Feedback Music & Event Organizasyon

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.500 TL
Her Şey Dahil Paket
8.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Ses, Sahne ve Işık
Ekip temini
Barkovizyon ve Led Ekran
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Fide / Çiçek

Feedback Music & Event Organizasyon Hakkında

Bir organizasyonu unutulmaz kılan en önemli anlarından biri gönlünce eşlik ve dans ettiğin müzikleridir. Tüm dünya ezgilerini bulabileceğin; sanatçı, dj ve orkestra olanaklarıyla birlikte Feedback Music & Event Organizasyon davetlerine adeta ışık saçacak. İzmir Bayraklı ilçesinde bulabileceğin firma organizasyonlarını neşelendirmeye geliyor. 3.500 TL’den başlayan paket fiyatları ile unutulmaz bir eğlence seni bekliyor.

Feedback Music Özellikleri

Feedback Music & Event Organizasyon, 8 farklı müzik grubu ve kendini kanıtlamış olan solistleriyle birlikte organizasyonun eğlence kalitesini zirveye taşıyacak. Klasik ve güncel parçalardan oluşan geniş şarkı repertuarı ile birlikte Duo ve Trio grupları; davetlerin ve organizasyonlarında misafirlerin için unutulmaz anlar yaşatacaklar.

5 ve 7 kişilik bando ekibi sayesinde ise; Balkan ve Latin ezgilerinin yanında, birbirinden enerjik oyun havalarıyla gelin alma ve düğünlerinde eşsiz bir eğlence yaşayacaksın. Ayrıca etkinliklerde özel dans grupları ve DJ ekibi hizmetiyle de; güncel ve dans müzikleriyle her kitleye hitap eden müzik seçenekleri de bulunuyor.

Feedback Music, şehir dışında hizmet seçenekleriyle birlikte hangi şehirde yaşıyorsan seni kaliteli müzik şöleninden asla mahrum bırakmıyor. Ayrıca ekipman kiralama hizmetiyle birlikte de; senin için her türlü fırsatı sunuyor olacak.

Firmanın Sunduğu Olanakları

Feedback Music Dj ve orkestrasıyla birlikte ekipmanlarını organizasyonunda özenli bir şekilde hazırlayacak. Ayrıca barkovizyon ve led ekran seçenekleriyle birlikte davetinin havası adeta müziklerle birlikte başka bir boyuta atlayacak.

Davul showları ve dans ekibi seçenekleriyle de; davetin için eşsiz bir eğlence organizasyonu hazırlayabilmenin garantisini veriyorlar. Ayrıca müzik listelerinde de senin fikirlerine önem veriyorlar. Müzik seçimlerini yapabilir ve konuşmak istediğin diğer ayrıntıları; organizasyonun öncesi ekiple beraber yapacağın toplantılarda belirtebilirsin.

Sevdiğin şarkıları; kusursuz bir şekilde dinleyerek hem kendini, hem de misafirlerini mutlu edebilirsin. Feedback Music & Event Organizasyon; yetenekli solistleri ve müzik gruplarıyla birlikte adeta düğün ve davet anılarına kazınacaklar.

Feedback Music & Event Organizasyon Fiyatları

Kulaklarının pasını silecek olan müzik şöleni için Feedback Music & Event Organizasyon fiyatları 3.500 TL’den başlayan fırsat seçenekleriyle seni bekliyor. Kullanılan ekipmanlar ve seçilecek olan olanaklarla birlikte fiyat 8.500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

  • Canlı müzik orkestraları: En düşük 15.000 TL, en yüksek 85.000 TL,
  • Karşılama & Kokteyl grupları: En düşük 3.500 TL en yüksek 8.500 TL
  • Bandolar: En düşük 3.500 TL, en yüksek 9.000 TL.

Firma tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyat seçenekleri hakkında soruların ve merak ettiğin her şey için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Feedback Music Nerededir?

İzmir’in Bayraklı ilçesinde bulabileceğin Feedback Music firmasına özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 330, 502, 515, 543 ve 963 hatlı otobüslerle ve Aliağa – Cumaovası, Tepeköy – Menemen trenleriyle gidebilmen mümkün. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, Folkart Towers, Numara: 47/B D:2601, Bayraklı / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Ekipman, açık havada performans, dışarıya ekipman kiralama, performans süresinde limit, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listesini oluşturma imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Barkovizyon ve led ekran, dans grupları, davul show, dj, grup, orkestra, ses-ışık-truss ve sahne yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün önceden iletişime geçilmeli.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm şehirlerde hizmet verilebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ