Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu

2024 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Özel ders

Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu Hakkında

Elbette en özel gününe mutluluğunu ve aşkını sevdiklerine hissettireceğin eşsiz bir düğün dansı ile giriş yapmak istersin. Konseptine uygun düğün dansı için özenli bir şekilde hazırlanabileceğin Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu düğünün öncesi seni bekliyor! Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren dans kursu 500 TL’den başlayan fiyatları ile en mutlu gününü özel kılmak için sabırsızlanıyor.

Dans Kursunun Özellikleri

Gümüş Güney Dans, profesyonel ekibi ve geniş olanaklar sunduğu mekanıyla birlikte tam sana göre. 2006 yılından beri büyük bir özveri ve sanat aşkıyla hizmet veren dans kursu çiftlerin aşklarını daha unutulmaz kılmak için düğün kursu hizmetlerini de sunuyor.

Gümüş Güney Dans’ın sahibi olan Güney Gümüş kendini dansa ve sanata adayan, aldığı profesyonel eğitimlerle birlikte bu konuda uzmanlaşmış bir isim. Ankara Üniversitesi Konservatuar Modern Dans ve Bale mezunu olduktan sonra yine Ankara Üniversitesi’nde Hareket ve Antrenman bilimi üzerine bir yüksek lisans eğitimi bulunuyor.

Geniş dans salonuna sahip olan Gümüş Güney Dans aynalarla birlikte dekore edilmiş duvarlarıyla birlikte dans ederken gelişimini rahat bir şekilde izleme olanağı sağlıyor. Ayrıca soyunma odası ve dinlenme alanıyla birlikte; müşterilerinin rahatı için her bir hizmeti sağlıyor.

Dans Kursunun Sunduğu Olanaklar

Dans konusunda bir deneyimin olmasa bile Gümüş Güney Dans senin için özel bir şekilde hazırladığı özel programları sayesinde aşama aşama hedefine doğru ulaşmana yardımcı olacak. Belirli aralıklarla verilecek olan dans derslerinde gösterdiğin gelişime kendin bile inanamayacaksın!

Hareket ve beden eğitimi konusunda uzman olan Gümüş Güney Dans ekibiyle birlikte dans öncesi kendini ve bedenini en iyi şekilde hazırladıktan sonra dans dersin daha verimli geçmiş olacak. Ayrıca düğün dansı için kendi müziğini seçebilir ve ona uygun şekilde hazırlanan özel koreografiyle birlikte unutulmaz dansına bir adım daha atmış olacaksın.

Gümüş Güney Dans düğün dansı dışında salsa, bachata, tango, çocuk bale, yetişkin bale, modern dans, hip hop, oryantal, halk dansları, piyano, keman ve klasik gitar dans çeşitleriyle birlikte hizmet vermektedir.

Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu Fiyatları

Unutulmaz bir düğün dansı için Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu fiyatları başlangıç paketi olarak 500 TL’den başlıyor. Dans derslerinin artması ve istenilen taleplere göre de 1000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kurs tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyat seçenekleri hakkında soruların ve merak ettiğin her şey için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Gümüş Güney Dans Nerededir?

Ankara’nın, Çankaya ilçesinde bulunan Gümüş Güney Dans’a özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 304, 317 – 7 ve 323 hatlı otobüslerle gidebilirsin. Ayrıca; Başkentray treni ve M1, M2, M3 metrolarıyla da ulaşabilmen mümkün. Mekanın açık adresi şu şekilde;

Tunalı Hilmi Caddesi, 89/90, Aynalı Çarşı İş Hanı Kat: 6, Çankaya / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Bireysel (çifte özel), grup dansı yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bachata, cha cha, çifte özel koreografi, harmandalı, latin dansları, oryantal, rumba, salsa, tango, vals, zeybek türlerinde dans derleri veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En erken 1 ay en geç 1 hafta içerisinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Sipariş teslim süresi?

2-4 ders, 5-6 ders olarak seçtiğiniz pakete göre değişiyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ