Barış Bilgili Orkestrası

2023 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

DJ ve orkestra temini

Barış Bilgili Orkestrası Hakkında

Düğün, davet ve özel günlerinde eğlenceye doymaya hazır mısın? Barış Bilgili Orkestrası, başarılı müzisyen kadrosu ve geniş şarkı repertuvarı ile seni bekliyor. DüğünYardımcısı.com’a özel 5.000 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunan orkestra ile iletişime geçmek için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Barış Bilgili Hakkında

Barış Bilgili, 90’lı yıllardan beri aktif olarak müzik hayatını sürdüren ve pek çok organizasyon deneyimi sunan bir sanatçımızdır. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Amerika’da da sahne deneyimi bulunan sanatçı, çıkardığı albümler ile de kariyerini beslemiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü eğitimi bulunan Bilgili, güçlü sesi ile farklı davet ve organizasyonlara renk katıyor. Her tarzdan çifte ve düğün konseptine uygun repertuvar sunan sanatçı ile davet öncesinde görüşerek şarkı listeni belirleyebilirsin.

Barış Bilgili ‘Sarar Yine’, ‘Gün Batmadan’ ve ‘Kül’ gibi akıllara kazınan şarkılara imza atmıştır. 2 adet yayınlanmış albümü de bulunan sanatçı özellikle yabancı ve Türkçe pop, müzikal, tango, latin tarzlarda seslendirdiği şarkıları ile ün salmıştır. Sanatçı aynı zamanda İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve İngilizce gibi farklı dil seçeneklerinde şarkılar da seslendirebiliyor. Deneyimli müzisyenler ile çalışan Barış Bilgili, akıcı ve eğlenceli bir davet vadediyor.

Barış Bilgili Orkestrası Fiyatları

Barış Bilgili Orkestrası fiyatları başlangıç paketlerinde ortalama 5.000 TL’den açılıyor. Alınan hizmetler ve davet günü gibi detaylara göre fiyatlarda değişiklik görülebiliyor. Sitemize özel sunulan fırsatlar ve kampanya detayları için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Olanakları

Barış Bilgili Orkestrası, organizasyon tecrübesine sahip oldukça yetenekli müzisyen ekibi ile öne çıkıyor. Talebine göre orkestra kişi sayısında ayarlama yapılabiliyor. Açık ve kapalı alanlarda sahne imkanı sunuluyor. Orkestra ayrıca kendi ekipmanlarını kendisi temin edebiliyor. Ekiple en az 1 ay öncesinden iletişime geçmen gerekiyor. Davetin öncesinde sahne repertuvarını orkestra ile birlikte belirleyebilir, çalmasını istediğin şarkıları ekibe iletebilirsin.

Geniş bir şarkı repertuvarına sahip olan Barış Bilgili ve ekibi, organizasyon sırasında istek parçaları da geri çevirmiyor. İlk dans müzikleri, hareketli şarkılar, remiksler ve çok daha fazlası bu başarılı ekiple seni bekliyor.

Nerededir?

Barış Bilgili Orkestrası İzmir, Kuşadası ve Aydın çevresinde hizmet veriyor. Hizmet detayları ve kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Barış Bilgili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ