Bahçemis Kır Bahçesi

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
125 TL
150 TL
Kokteyl
50 TL
75 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kır Bahçesi Alanı
200
min
|
1.750
max
Otopark
80

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Çim alan

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Volkan Gösterisi
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Bahçemis Kır Bahçesi Hakkında

Ankara Sincan’da kına gecesi mekanı arıyorsan Bahçemis Kır Bahçesi tam sana göre. Açık alanda hizmet veren mekan, deneyimli organizasyon ekibi ve cazip kına paketleriyle beğeni topluyor. Kokteyl düzeninde kına fiyatları kişi başı sadece 50 TL’den başlıyor. DüğünYardımcısı.com’a özel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Özellikleri

Bahçemis Kır Bahçesi, 1750 kişilik geniş ve ferah açık alanı ile hizmet veriyor. Kına gecelerinde değerlendirebileceğiniz bu şık açık alanında davet konseptinize uygun süsleme yapılabiliyor. Sincan’ın en şık davet alanları arasında bulunan Bahçemis, davetli masalarını şamdan ve suplalar ile süslüyor. Kına davetlerinin sembol rengi kırmızı tonlarında dekorasyon hazırlayabiliyor. Yuvarlak masalarda 6 kişilik oturma düzeni bulunuyor. Talebine göre ailelere özel masalar hazırlanabiliyor.

Bahçemis Kır Bahçesi’nde şık bir süs havuzu bulunuyor. Gelin ve damat için özel girişi bulunan mekan, giriş sırasında volkan şovu ile görsel bir şölen yaşatıyor. Dilersen kına tahtı talebinde bulunabiliyorsun. Yağmur yağma ihtimaline karşı açık alan üzerinde iki adet dev şemsiye bulunuyor. Ayrıca gelin damat odası da hazırlanmak ve dinlenmek isteyen çiftlerin kullanımına sunuluyor. Kına gecende farklı kıyafetler giymek istersen hazırlık odasını değerlendirebilirsin.

Sincan Bahçemis Kır Bahçesi Kına Fiyatları

Mekanın kına gecesi fiyatları cazip aralıklarda seyrediyor. Kokteyl ikramları eşliğinde kına organizasyonu düzenlemek istersen kişi başı fiyatlar 50 – 75 TL bandından açılıyor. Yemekli düzenlemek istediğin davetlerde ise hafta içi kişi başı 125 TL, hafta sonu ise 150 TL’den başlıyor. DüğünYardımcısı çiftlerine özel avantajlı kına paketleri için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Mekan Olanakları

Bahçemis Kır Bahçesi, kına davetlerine özel pek çok ayrıcalık sağlıyor. Mekanın kendi orkestra ekibi bulunuyor. Kına davetlerinde kimi zaman duygusal, kimi zaman eğlenceli şarkılarla unutulmaz bir gece sunuyor. Kına şarkıları konusunda oldukça geniş bir repertuvara sahip olan orkestra, istek parça taleplerini de yanıtsız bırakmıyor.

Fotoğraf ve video çekim imkanı paketlere dahil olarak sunuluyor. Pakete dahil olarak yapılan çekimler çiftlere sonrasında teslim ediliyor. Ayrıca kendi organizasyon ekibi bulunan mekan, seni dışarıdan organizasyon firması bulma masrafından kurtarıyor. Davet planlama ve dekorasyonda oldukça deneyimli olan ekiple çalışarak hayalindeki kına gecesini düzenleyebilirsin.

Nerededir?

Bahçemis Kır Bahçesi, Ankara’nın Sincan ilçesinde hizmet veriyor. Toplu taşıma duraklarına yakın konumda bulunan mekana özel aracınla gitmek istersen otopark hizmetinden de yararlanabilirsin. Açık adresini buraya bırakıyoruz;

Çoğlu Mahallesi, BahçeMis Kır Bahçesi, Sincan / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, düğün, sünnet düğünü.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Kına ekibi, ses sistemi.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et/tavuk eti/kokteyl

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:30

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Saner Ağırsaygın
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ