Sade Nişan Elbisesi Modelleri

Aile arasında küçük bir törenle yüzüklerinizi takmaya kadar verdiniz. Bu yüzden nişan günü giyeceğiniz elbisenin olabildiğince sade ama bir o kadar da şık görünmesini istiyorsunuz. Üstelik nişan gününüze sayılı günler kaldı ama siz hayalinizdeki gibi bir elbiseyle henüz karşılaşamadınız. Gelin adaylarının düğün öncesi ilk adımlarını atarken ne kadar heyecanlı olduklarını bildiğimizden bu kez onlara özel bir listeyle en sade nişan elbiselerinde yakından baktık. Eğer siz de hala kararını veremeyen taze gelinlerdenseniz gelin, size yol gösterecek modelleri birlikte inceleyelim.

Sade Nişan Elbisesi Modelleri – 1

Yüksek bel etekli, göbeği açıkta bırakan uzun elbiseleri bu yıl sıklıkla görecek gibiyiz. Bu tarz bir model nişan elbisesi için de en sade örneklerden biri. Yalnız aile arasındaki küçük bir törende iddialı olmaktan kaçındığınız için dekolte kısmında dantelleri tercih edebilirsiniz. Böyle bir detay hem elbisenizin havasını değiştirecek hem de şık bir görüntü katacaktır. Yine nişan sonrası aile arasında minik yemek organizasyonu varsa ya da nişan töreniniz dışarıda yapılacaksa aksesuar olarak dore portföy bir çanta kullanabilirsiniz.

Sade Nişan Elbisesi Modelleri – 2

Gösterişten uzak küçük bir nişan töreni için genç kızların sade nişan elbisesi arayışlarına en çok kalem etekli saten elbiseler karşılık veriyor. Yalnız ne yazık ki düz siyah elbiselerin artık sıradanlaştığını belirtelim. Onun yerine canlı renklerde, göğüs kısmı hareketli ve taş detaylarla süslenmiş kalem bir elbise hem modern hem de şık bir imaj çizecektir. Yine elbisenizle uyumlu bir çift küpe ve şık bir stilettoyla muhteşem görünebilirsiniz.

Sade Nişan Elbisesi Modelleri – 3

Ve maviler… Sade bir nişan elbisesi için hayat kurtaran renklerden biri de mavi. Elbiseniz ne kadar sade olursa olsun gizli bir gösteriş katıyor çünkü. Straplez mini bir modeli gönül rahatlığıyla nişan elbisesi olarak giyebilirsiniz. Sade bir nişan elbisesi olsun istiyor ama küçük bir şıklığın hareket katacağını düşünüyorsanız kemer kullanmanız yeterli. Ayakkabı konusunda ise olabildiğince özgürsünüz. Biz sizin için gösterişli bir çift seçtik ama siz dilerseniz kapalı platform bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

Sade Nişan Elbisesi Modelleri – 4

Son olarak sizi siyah ve beyazın asil uyumuyla baş başa bırakıyoruz. Sade bir nişan elbisesi denildiğinde akla gelen iki rengin aynı elbise üzerinde, hareketlerle yorumlandığı harika bir seçenek. Özellikle yaz akşamlarında yapılacak nişanlar için zarif bir alternatif olabilir. Ayakkabı olarak ise bu sade nişan elbisesine yine en çok stilettoların yakışacağını düşünüyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!