Besim Giyim

2024 Nişanlık ve Abiye Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Özel dikim
Tamir
Beden daraltma

Besim Giyim Hakkında

Abiye elbise seçimi, her kadını düşündüren bir tercihtir. Günlerce hatta haftalarca o özel günde ne giyeceğimizi düşünür dururuz. İşte tam bunun için Besim Giyim harika bir tercih olacak. Özel günlerin değerinin bilincinde olan firmanın özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Besim Giyim Özellikleri

İster düğün, ister nişan ya da mezuniyet töreni olsun; biz kadınlar, katılacağımız davetlerde kusursuz gözükmek isteriz. Ve bu tarz davetler için uzun ya da kısa, sade ya da gösterişli abiye ve nişanlık modelleri tercih ederiz. Davetin konseptine ve özellikle de vücut tipimize uygun modeller tercih etmemiz gerektiğini hepimiz biliyoruz.

Abiye elbiseler, biz kadınlar için çok özel elbiselerdir. Bize kendimizi güzel hissettirirler. Günlük rutinimizden çıkıp; saçımız, makyajımız ve aksesuarlarımızla bambaşka bir görüntüye kavuşuruz. Ve tabii ki o görüntünün mükemmel olmasını isteriz. Bu yüzden güvenilir firma bulmak önemlidir. Besim Giyim de tüm bunları sağlıyor.

Mekan özellikleri, davet konseptine uygun bir abiye tercihi yapmak o özel günde konforunu artıracak. Evde yapacağın bir davette kısa elbise tercihinde bulunabilir, pudra tonlarda, sade bir seçim yapabilirsin. Abiye kumaşı da çok önemli bir detay. Elbisenin havasını tamamen değiştirir. Abiye elbiselerde saten, şifon, ipek ve Fransız danteli gibi kumaş seçimi yapabilirsin. Elbisenin kumaş seçimini mevsime göre yapmaya özen göstermeli, kışın saten, mikado gibi tok kumaşları, yazın ise, tül, organze, şifon gibi daha ince kumaşları tercih edebilirsin. Bunun yanı sıra üzerinde en iyi duracak kumaşların hangileri olduğunu da öğrenmelisin.

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Besim Giyim abiye reyonlarında kişiye özel tadilatları usta terzileri sayesinde titizlikle yapıyor. Bu sayede hiçbir konuda sıkıntı yaşamayacaksın. Abiye daraltma, etek boyu kısaltma gibi işlemleri rahatlıkla yapıyorlar.

Besim Giyim Abiye ve Nişanlık Fiyatları

Fiyatların birçok şeye bağlı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Abiyenin modeli, kullanılan kumaş, danteller, taşlar elbise fiyatını belirleyen faktörler arasında yer alıyor. Genel olarak ise fiyatları 1000 – 2000 TL aralığından başlıyor. Abiyeler hakkında detaylı bilgi almak istersen yukarıdaki ‘Teklif Al’ butonundan form doldurarak firma ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma; Atatürk Mahallesi Öncü Sokak No:4 Sincan adresinde yer alıyor. 509, 510-1, 511-5, 516, 531 otobüslerini ve Başkentray’ı kullanarak firmaya gidebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Beden daraltma, kişiye özel tasarım ve aksesuar temini bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'da hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yasin İnanoğlu
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ