Butik Ekru

2023 Nişanlık ve Abiye Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir
Beden daraltma
Kişiye özel abiye dikim
Kişiye özel abiye tasarım

Butik Ekru Hakkında

Nişanlık ve abiye elbise arıyorsan Butik Ekru Ümraniye’de yer alan mağazasıyla seni bekliyor. Gelinlik modelleri de bulabileceğin butikteki onlarca modelden biri mutlaka hayallerindeki elbise olacak. Firmanın fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Butik Ekru Özellikleri

Nişanına az biz zaman kaldı ve sen istediğin elbiseyi bir türlü bulamıyor musun? Yıllar boyunca emek verdiğin okuldan mezun olacaksın, balo için elbise beğenemiyor musun? Ya da bir davete katılacaksın ve abiyeler içine sinmiyor mu? Öyleyse doğru yerdesin. Ekru’da her zevke, beğeniye ve tarza uygun bir abiye mutlaka var.

Birbirinden güzel tasarımlar, geniş renk skalasıyla sergileniyor. Prenses modeller, balık modeller, a kesim modeller, derin dekolteler, yırtmaçlar… Siyah, mavi, kırmızı, yeşil renkleri ve bunların pastel tonları… Mini elbiseler, uzun abiyeler, midi boylar… Hepsi ve daha fazlası için Butik Ekru’ya uğramalısın.

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Butik Ekru bünyesinde hazır abiye tasarımları bulunuyor. Mağazaya gidip yüzlerce model arasından istediğin modeli seçebilirsin. Bu modeller üzerinde yapılan kısaltma, daraltma gibi işlemlerle sana uygun hale getiriliyor.

Hazır modellerde istediğini bulamazsan, senin hayalindeki farklı bir abiyeyse buna da bir çözümleri var. Özel dikim de yapıyorlar. İstediğin nişanlık veya abiyeyi anlatman yeterli. Usta eller tarafından senin için özel olarak dikiliyor.

İstediğin modele kavuşman Butik Ekru için çok önemli. Bunun için mağazaya gittiğinde önce senin hayallerini, tarzını değerlendiriyorlar. Daha sonra birkaç farklı model denetip ölçülerine en uygun şekilde modeli belirliyorlar. En sonda da hayallerindeki abiyeyi sana muhteşem bir şekilde teslim ediyorlar.

Firmanın mağazası hafta sonları da açık. Haftanın her günü gidip modelleri inceleyebilirsin.

Butik Ekru Abiye ve Nişanlık Fiyatları

Modellerin özellikleri, özel dikim veya hazır model olması, kullanılan aksesuarlar abiye ve nişanlıkların fiyatında değişiklik yaratıyor. Genel olarak fiyatlar 3000 TL’den başlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Kuyulu Orta Sok. Gümüştekin İş Merkezi No: 2 K:3 D: 9/A Ümraniye / İstanbul adresinde bulunan firmaya toplu taşıma araçlarıyla da rahatlıkla gidebilirsin. 11P, 131Ü, 14, 14B, 14ES numaralı otobüsler, C-56 ve C-57 minibüsleri firmaya ulaşmak için kullanabilirsin.

Eğer sen de hayalindeki gelinliğe, abiye ve nişanlığa sahip olmak istiyorsan Butik Ekru ile ‘Teklif Al’ butonundan iletişime geçebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım, hazır model ve özel dikim imkanları bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik tasarımı hizmeti de sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

3 haftada teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Merve Yılmaz
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ