Cankurtaran Öğretmenevi

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
400 TL
400 TL
Pasta - Meşrubat
300 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
320
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
120
max
Otopark
50

Cankurtaran Öğretmenevi Hakkında

Cankurtaran Öğretmenevi, İstanbul’un Fatih ilçesinde hizmet veriyor. Muhteşem deniz manzarası ile öne çıkan mekanda nişan ve söz organizasyonları düzenlenebiliyor. DüğünYardımcısı.com’a özel kişi başı 300 TL’den başlayan fiyat seçenekleri sunan mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Mekan Özellikleri & Olanakları

Cankurtaran Öğretmenevi, açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanında hizmet veriyor. Açık alanda 50 kişiden 320 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Kapalı alanda ise 50 – 120 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekanın her iki alanı da şık dekorasyonu ve ferah atmosferi ile beğeni topluyor. Boydan boya camekan kaplama olan mekan panoramik deniz manzarası sunuyor. Oturma düzeninde dikdörtgen uzun masalar ve napolyon sandalyeler kullanılıyor. Nişan organizasyonuna özel mekan giydirme yapılabiliyor. Mekanda ayrıca kına gecesi, sünnet düğünü, özel davet, düğün ve doğum günü gibi farklı davetler düzenlenebiliyor. Engelliye uygun giriş ve kolonsuz salon özelliği de mekanın öne çıkan diğer detayları arasında.

Cankurtaran Öğretmenevi, sunduğu olanaklar ile de çiftlerin işini kolaylaştırıyor. En mutlu anlarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekim hizmeti bulunuyor. Davet sonrası tüm çekimler çiftlere teslim ediliyor. Yemekli ve kokteylli davetler mekan bünyesinde düzenlenebiliyor. Davet öncesi menü tadım ve menüde değişiklik olanağı bulunuyor. Servis elemanı ve vale hizmeti de bulunan mekanda pek çok ayrıcalık seni bekliyor.

Cankurtaran Öğretmenevi’nde nişan davetin öncesinde rahatça hazırlanabilmen için gelin damat odası bulunuyor. Davet planlamasından destek almak istersen mekanın organizasyon ekibiyle çalışma şansın bulunuyor. Ses ve sahne sistemleri mekan tarafından temin ediliyor. Kendi orkestrası da bulunan mekanda eğlenceli bir gece seni bekliyor.

Cankurtaran Öğretmenevi Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanın nişan fiyatları kokteylli düzende hafta içi kişi başı 300 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise bu fiyatlar 400 TL civarında seyrediyor. Mekanın çiftlerimize özel indirimlerini öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Nerededir?

Cankurtaran Öğretmenevi, İstanbul’un Fatih ilçesinde hizmet veriyor. Ahırkapı Caddesi üzerinde yer alan mekana toplu taşıma ve özel araçla ulaşım sağlayabilirsin. 50 araçlık otoparkı olduğunu da ekleyelim. Açık adresi ise şöyle;

Ahırkapı Cd No:7, 34122 Fatih / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kemal Gülo
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ