Bakırcılar Düğün Salonu

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Pasta - Meşrubat
26.000 TL
32.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
500
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Bakırcılar Düğün Salonu Hakkında

Bakırcılar Düğün Salonu, İzmir’in Çiğli ilçesinde düğün mekanı arayan çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Uygun paket fiyatları ve şık mekan tasarımı ile öne çıkan salonda sen de unutulmaz bir organizasyon düzenleyebilirsin. 26.000 TL’den başlayan paket fiyatları hakkında bilgi almak ve mekandan yer ayırtmak için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Özellikleri

Bakırcılar Düğün Salonu, geniş ve ferah kapalı alanı ile hizmet veriyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olan salonda 200 kişiden 500 kişiye kadar organizasyonlar düzenlenebiliyor. Yalnızca düğün organizasyonları değil; kına gecesi, nişan, söz, sünnet düğünü, özel ve kurumsal etkinlikler düzenlenebiliyor. Mekanın dekorasyonu ise göz kamaştırıyor. Mekan giydirmelerinde beyaz ve mor tonlar kullanılıyor. Masa örtüleri üzerinde suplalar ve şamdanlar öne çıkıyor. Her masada giydirmeler ile uyumlu çiçek dekorasyonu yapılıyor. Farklı davet türlerine özel farklı renklerde de giydirme yapılabiliyor.

Oturma düzeninde ise yuvarlak masalar ile beyaz napolyon sandalyeler kullanılıyor. Gelin damat masası çiçek süslemeleri ve led ışıklandırmalar ile öne plana çıkarılıyor. Dans pisti oldukça geniş, tüm davetlilerin bu sayede doyasıya dans edebilir. Işıklandırma sistemleri ile rengarenk bir atmosfer hazırlanıyor. Ayrıca mekanın sahip olduğu klimalar ve ısıtma sistemleri sayesinde yılın her mevsimi organizasyon düzenlenebiliyor.

Çiğli Bakırcılar Düğün Salonu Fiyatları

Mekan, Çiğli bölgesinin en uygun fiyatları düğün salonları arasında yer alıyor. Pasta meşrubat ikramları eşliğinde yapılacak düğünlerde hafta içi paket fiyatları 26.000 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise bu fiyatlar 32.000 TL’den açılıyor. Sana özel kampanyaları öğrenmek ve indirimlerden yararlanmak için teklif formumuzu doldurmayı unutma.

Olanakları

Bakırcılar Düğün Salonu bünyesinde düzenleyeceğin organizasyonlarında mekanın olanaklarından da yararlanabilirsin. Kendi fotoğraf ve video çekim ekibi bulunan Bakırcılar’da en güzel anlarını ölümsüzleştirebilirsin. Mekan süsleme ve dekorasyon konusunda taleplerini iletebilir, organizasyon danışmanlığı konusunda destek alabilirsin.

Mekanda birbirinden güzel fotoğrafları çekilebilmen için özel dekor köşesi hazırlanıyor. Ayrıca düğün pastası, içecek ikramları ve orkestra gibi hizmetlerden de yararlanabilirsin.

Nerededir?

İzmir’in Çiğli ilçesinde bulunan mekana Eshot ve İzban seferleri ile ulaşabilirsin. Açık adresini buraya bırakıyoruz;

Küçük Çiğli, Anadolu Cd. No:1137, 35610 Aosb – Çiğli / İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, okul etkinlikleri, parti.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

19.00 - 23.30

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Orkestra hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimi pakete dahil olarak sunuluyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yılmaz Kalkan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ