West 34

2024 Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
130 TL
150 TL
Kokteyl
60 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
500

Özellikler

Deniz Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Bahçe
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Şehir merkezi
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

West 34 Hakkında

İstanbul Sarıyer konumunda bulunan West 34, yıllardır davet organizasyonları için tercih listelerinde en yukarılarda yer alıyor. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren mekan, davet sahiplerinin tercihleri doğrultusunda şık organizasyonlara imza atıyor. Doğum günü ve baby shower fiyatları ise kişi 60 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar senin tercihlerin doğrultusunda değişebiliyor. Fiyatlar ve diğer olanaklar hakkında detaylı bilgiyi içeriğimizin devamında bulabilirsin.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan mekanda üç farklı davet alanı bulunuyor. Açık davet alanı, kapalı davet alanı ve kır bahçesi alanlarının her biri 500 kişi kapasiteli. Üstelik West 34 Boğaz ve doğa manzarasına sahip.

Bahçesi ve terası güneşli günlerde daha çok tercih ediliyor. Soğuk hava koşullarında daha çok tercih edilen kapalı davet salonunda ise özel ısıtma sistemleri mevcut. Ayrıca 500 araçlık otoparkında hem sen hem de misafirlerin ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorlar.

West 34 Fiyatları

West 34 yetkilileri doğum günü ve baby shower organizasyonları için farklı fiyatlandırmalar sunuyor. Organizasyonunu kokteyl davet olarak düzenlemek istersen hafta içi 60 TL, hafta sonu ise 80 TL olarak belirlenmiş fiyatlardan yararlanabiliyorsun. Yemekli davetler için sunulan fiyatlar ise  Hafta içi kişi başı 130 TL olan fiyatlar hafta sonu 150 TL civarında oluyor.

Senin tercihlerin doğrultusunda organizasyonun için sunulacak en uygun fiyatlandırmayı ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak öğrenebilirsin.

Sunulan Olanaklar

Doğum günü & baby shower organizasyonun için mekanın multimedya ekibinden yararlanabilirsin. Böylelikle bu özel gününü fotoğraflar ve videolarla ölümsüz kılabilirsin. Davetin daha eğlenceli geçsin istiyorsan West 34 anlaşmalı olduğu DJ ve orkestra teminini de üstleniyor. Mekanın profesyonel sahnesinde eğlenceli bir orkestra günü daha da güzelleştirecek.

Davet boyunca servis ve hizmet elemanları davet alanında bulunuyor. Böylelikle en ufak bir sorun hemen çözüme kavuşuyor. Düğün pastası ve menü de mekan tarafından karşılanıyor. Sadece baby shower & doğum günü organizasyonu için değil tüm özel gün davetleri ve kurumsal etkinlikler için de burayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin.

West 34 Nerededir?

Konum olarak İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan mekana M2 numaralı metro hattı ile ulaşımını kolaylıkla sağlayabilirsin. Özel aracın ile ya da taksi kullanarak gitmek istiyorsan seninle açık adresi paylaşalım;

Reşitpaşa, Şehit Ali Kerem Mergen Sokak, No:7 Sarıyer/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü ve kına etkinliklerini düzenleyebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Seçil Gürel
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ