West 34

2024 Evlilik Teklifi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
130 TL
150 TL
Kokteyl
60 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
250
min
|
500
max
Otopark
500

Özellikler

Deniz Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Bahçe
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Şehir merkezi
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Bando temini
Barkovizyon
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

West 34 Hakkında

West 34, İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan ve evlilik teklifi organizasyonları için sıklıkla tercih edilen bir mekan. İstersen butik bir evlilik teklifi planla istersen de kalabalık. West 34’te her organizasyon için kendine uygun bir hizmet bulacaksın. Evlilik teklifi organizasyonları için sunulmuş olan başlangıç fiyatı ise kişi başı 60 TL’den başlıyor. Farklı davet alanları ve sunduğu olanaklar ile mekan hakkındaki tüm bilgileri içeriğimizde bulabilirsin.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Toplamda dört farklı davet alanı bulunan mekanda evlilik teklifi organizasyonun için istediğin davet alanını kullanabilirsin. Açık davet alanı, kır bahçesi alanı ve kapalı davet alanı olarak geçen bu mekanların her birinin kapasitesi 500 kişi ile sınırlı.

West 34, nikah merasimi için düzenlenmiş olan ayrı bir alan da sunuyor. Mekanda bulunan her davet alanında beyaz renkler hakim. Sadeliğin ve şıklığın bir arada olduğu davet salonlarında süslemeler ise senin tercihlerin ile belirleniyor. Ses, sahne ve ışık donanımları ise profesyonel ekipmanlar ile sağlanmış. Böylelikle müzik yayını ve barkovizyon gibi hizmetlerden aksaklık olmadan yararlanabilirsin.

West 34 Fiyatları

Mekanda evlilik teklifi organizasyonları için farklı fiyatlandırma seçenekleri sunuluyor. Kokteyl ikramlı organizasyonların hafta içi fiyatı 60 TL iken hafta sonu fiyatları 80 TL olarak belirlenmiş. Yemekli davetlerin fiyatları ise kokteyl davetlere göre biraz daha yüksek. Mekan hafta içi 130 TL ve hafta sonu 150 TL başlangıcı olan fiyatlar ile hizmet veriyor. Fiyatlar kişi başı sistem üzerinden hesaplanıyor.

Sunulan Olanaklar

Evlilik teklifini nasıl düzenlemek istediğinden henüz emin değilsen mekanda bulunan organizasyon sorumlusundan destek talep edebilirsin. Nasıl bir evlilik teklifi istediğini, organizasyonda kullanılmasını istediğin aksesuarlar gibi taleplerini organizasyon ekibine iletebilirsin. Ekip, senin isteklerin doğrultusunda mekanı organizasyon gününe hazırlayacaktır.

West 34, eğlenceli ve unutulmaz bir evlilik teklifi için bando, dj ve orkestra teminini de üstleniyor. Pasta ve içecek ikramları da yine mekan tarafından karşılanıyor. Mekan ile görüşmeye geçmek ve randevu talep etmek istersen danışmanlık hattımız ile görüşmeye geçebilirsin.

West 34 Nerededir?

Mekan İstanbul Sarıyer semtinde hizmet veriyor. Toplu taşıma araçlarının güzergahları üzerinde bulunan mekana giderken otobüs ve metroyu kullanabilirsin. Eğer özel aracın ile gideceksen senin için açık adresi paylaşıyoruz; Reşitpaşa, Şehit Ali Kerem Mergen Sokak, No:7 Sarıyer/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü ve kına etkinliklerini düzenleyebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Seçil Gürel
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ