Nazlı Wedding Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Catering hizmeti
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Ses, ışık ve sahne sistemleri

Süsleme ve Ek Hizmetler

Damat kına örtüsü
Gelin kına örtüsü
Hint kınası
Kına / nedime ekibi
Kına halısı
Kına mumu
Kına müziği
Kına seti
Kına tacı
Kına tagı
Kına tahtı kiralama
Kına tepsisi
Rengarenk kına kemeri şovu
Sünnet kınası seti

Nazlı Wedding Organizasyon Hakkında

Kına organizasyonu planlamak biliyoruz ki kolay değil. Bu süreçte yanında olacak ve işini kolaylaştıracak bir organizasyon firması kim istemez ki? Biz de bu yüzden sana Nazlı Wedding Organizasyon ekibini tanıtıyoruz. İzmir, Konak ilçesinde hizmet veren bu ekibin sunduğu çeşitli kına organizasyonu paketlerinin fiyatları 2.500 ila 5.000 TL aralığında.

DüğünYardımcısı.com bünyesine özel fırsatlardan da haberdar olmak istersen tek yapman gereken ‘’Teklif Al’’ formumuzu doldurmak. 

Kına Organizasyonu

Bu ekip sana çok kapsamlı bir hizmet sunacak. Mekan giydirme işini tümüyle onlara gözün kapalı bırakabilirsin. En iyi kalitede ses, sahne ve ışık düzenlemeleri ile eğlenceli bir ortam yaratmayı da çok iyi biliyorlar.

Eğlence anında ise fotoğraf ve video çekimi hizmetleri ile bu özel anların ölümsüzleşecek. Ayrıca catering hizmetini de düşünüyorlar. Deneyimli şefler ve hizmet ekibi ile tüm konukların beğenisi kazanılıyor.

Nazlı Wedding Organizasyon Hizmet Yelpazesi & Paketleri

Kapalı ya da açık mekanda düzenlenen kına organizasyonu dahilinde, aklındaki konsept ne olursa olsun sana yardımcı oluyorlar. Çiçekli, ihtişamlı, sade ya da orijinal bambaşka bir konsept… Onlar için hiç fark etmez! Her türlü fikrine açık olan bu ekip sana aklındakini sunmak için çalışıyor. Başka her türlü organizasyon için de rahatlıkla iletişime geçebileceğini hatırlatmak isteriz.

Nazlı Wedding Kına Organizasyon Fiyatları

Firma tüm bütçelere hitap eden uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.  Tercihine göre çeşitli paketler sunan Nazlı Organizasyon bünyesinde paket fiyatları 2.500 TL’den başlıyor. Daha kapsamlı her şey dahil paket fiyatı ise 5.000 TL’ye yükseliyor.

Avantajları kaçırmak istemiyorsan tek yapman gereken bizimle iletişime geçmek. İndirimli organizasyon fiyatları hakkında bilgiyi danışmanlık servisimizden ücretsiz şekilde alabilirsin.

Nerededir?

İzmir’in tüm muhitlerinde hizmet verebilen bu ekip sen nereyi istersen oraya gelecek ve eşsiz hizmetlerini de yanlarında getirecek. Onlarla bizzat görüşmek istersen bazı ulaşım seçeneklerini buraya senin için bırakıyoruz. Dilersen 202, 253 numaralı otobüsleri ya da İzmir metrosunu kullanabilirsin. Karşıyaka – Pasaport vapuru da seçenekler arasında bulunuyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

Konak Mahallesi, 909. Sokak, Numara: 3, 35250, Konak / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, dekor, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, pasta ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 ay önce iletişime geçilmelidir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Demo masa, konsept / tema geliştirme seçenekleri mevcuttur.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ