Ataşehir Kına

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Balkon
Gazebo
Gelin tagı ve mekan süsleme
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri

Olanaklar

Catering hizmeti
Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Hoşgeldiniz kokteyl sunumu
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Hediyelik dağıtım sepeti
Bindallı / kaftan kiralama ve satış
Çerez kesesi
Damat kına örtüsü
Davul şov
Gelin kına örtüsü
Gül suyu ve lokum ikramı
Kına mumu
Kına seti
Kına tagı
Kına tahtı kiralama
Kına tepsisi
Nedime tefi ve bendiri
Yer minderi

Ataşehir Kına Hakkında

Butik bir kına gecesi organizasyonu mu düşlüyorsun? Müjde! Hayalindeki kına gecesi artık bir tık uzağında bulunuyor. Ataşehir Kına, sunduğu olanaklar ve fiyatları ile kesinlikle değerlendirmeni istediğimiz bir mekan. Kına salonu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için yazımızın devamını okumalısın.

Ev Sahipliği Yapılan Organizasyonlar

Gerçekleştirdiği eğlenceli kına organizasyonları ile ismini duyuran mekan, birçok farklı etkinlik türüne de kapılarını açıyor.

Düğün, sünnet düğünü ve nişan gibi önemli anlara ev sahipliği yapan Ataşehir Kına, önemli firmalar tarafından da kurumsal etkinlikler için tercih ediliyor.

Kapasiteler & Tasarım

100 kişi kapasiteli şirin bir kapalı alana sahip olan Ataşehir Kına, teras özelliği ile de farklılaşıyor. İstanbul’u ayaklarının altında hissedeceğin panoramik bir manzaraya sahip olan salon, fotoğraf çekimleri için eşsiz alanları da bünyesinde barındırıyor.

İç tasarımını kırmızı ve tonları ile süsleyen Ataşehir Kına, isteğine göre bu süslemeleri de değiştirme imkanına sahip. Engelli girişine uygun, kolonsuz ve yüksek tavanlı bir mimariye sahip mekan, ışıklandırma sistemi ile de kalitesini konuşturuyor.

Kına Organizasyonu Olanakları

Kına organizasyonu özelinde yüksek bir bilgi birikimine sahip mekan, kına gecesi için tüm ihtiyaçlarını bir paket halinde sana sunuyor. Kına tagı, minder ve kına tahtı birleşimi ile oluşan bir kına köşesi bulunduran salon, bu olanağı ile farkını belli ediyor. Gelenekselliğe de önem veren mekan; damat basması, gelin kaçırma ve testi kırma gibi organizasyonlara da desteğini esirgememiş.

Sunduğu imkanları bunlar ile sınırlı olmayan Ataşehir Kına, görsel ve işitsel şovlar ile de kına gecesi organizasyonunu bambaşka boyutlara taşıyacak. Bünyesindeki DJ ve müzik grubu sayesinde kına müzikleri, dans ekipleri sayesinde sahne performansları kına gecesi etkinliğinde eksik olmayacak. İsteğine göre zenne veya oryantal şov da salon tarafından sana sunulan imkanlar arasında yer alıyor.

Mekan hakkında daha ayrıntılı bir şekilde olanak bilgisi almak mı istiyorsun? Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlarını arayabilir, aklındaki tüm soru işaretlerini hızlıca giderebilirsin.

Menü Seçenekleri

Yemekli bir kına gecesi etkinliği mi istiyorsun? Yoksa hayallerini kokteyl düzeni ile gerçekleştirebileceğin bir kına gecesi süslüyor? Bir an önce karar vermelisin çünkü Ataşehir Kına hem ikramları hem de yemekleri konusunda mutfak ekibine bir hayli güveniyor.

Menü tadımı ve menü değişimi imkanlarını da sana sunan mekan, kırmızı ve beyaz et odaklı oluşturduğu spesiyaller ile gönlünü çelebilir. Taptaze tatlı & tuzlu kuru pasta çeşitleri de bulunduran mekan, hijyenik de bir üretim atölyesine sahip.

Ataşehir Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli veya kokteylli fiyatları 50 TL ile 80 TL arasında değişen Ataşehir Kına, taleplerine bağlı olarak kına gecesi ücretlerini şekillendiriyor.

İsteklerine bağlı olarak oluşacak en net kına gecesi fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın. “Ücretsiz Teklif Al” butonu sayesinde Düğün Yardımcısı’nın Ataşehir Kına özelindeki ayrıcalıklı kına paketi fiyatlarından da yararlanabilirsin.

Ataşehir Kına Nerededir? Nasıl Gidilir?

Anadolu Yakası’nda bulunan mekana, 10E, 20Ü, 11D ve 20 D numaralı otobüs seferleri ile kolayca ulaşabilirsin. Ayrıca diğer bir ulaşım alternatifi ise M4 kodlu metro hattı. Araç ile mekana gidecek olan okuyucularımız için ise Ataşehir Kına’nın açık adresi şu şekildedir;

Atatürk Mahallesi, Ata Plaza, İstanbul.

Butik bir kına gecesi organizasyonu mu düşlüyorsun? Müjde! Hayalindeki kına gecesi artık bir tık uzağında bulunuyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Belirleyeceğin kına konseptine uygun sandalye & masa giydirmeleri, servis için hostesler ve ikramlar başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Multimedya ekibi hizmetlerinden sınırsız yararlanma, organizasyon sorumlusu, etkinlik danışmanı, özel olarak mekan süsleme, karşılama ekibi, dans grubu performansları ve DJ temini her şey dahil paketi içeriğinde yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kına gecesi özelindeki tüm aksesuar ihtiyaçlarını Ataşehir Kına bünyesinde bulabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ataşehir Kına, kına gecesi organizasyonları haricinde; düğün, nişan & söz merasimi, kurumsal etkinlikler, davet, nikah sonrası kutlama, sünnet düğünü ve mezuniyet partilerine hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Organizasyonundan en az 3 ay önce Ataşehir Kına ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Çiçek aranjmanları, kına gecesi aksesuarları, kına köşesi, kına tahtı, kına süslemeleri, şamdan ve supla Ataşehir Kına'nın sunduğu ögeler arasında yer almaktadır.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

100 kişi kapasiteli kapalı bir davet alanı bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et, tavuk ve ikram menüsü bulundurmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik ve servis hizmetleri 00.00'a kadar sürmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer almaktadır. Şehir manzarasına sahiptir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan bünyesinde müzik grubu ve DJ olanağı bulunmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Ataşehir Kına bünyesinde profesyonellikleri ile ön plana çıkan bir multimedya ekibi bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Barış Ata & Alp Yomralı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ