312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Araç kiralama
Davetiye
Fotoğraf ve video çekimi

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık Hakkında

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık Ankara Çankaya ilçesinde konumlanmış olsa da tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Firma, farklı konsept çekimleri sayesinde çiftlerin en çok tercih ettiği dış çekim firmaları arasında yer alıyor. Sana her şey dahil paket ve başlangıç paketi olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunuluyor. Bu paketlerin fiyatları ise yalnızca 500 TL’den başlıyor.

312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık Fiyatları

Sana sunulmasını istediğin hizmetlere göre paket içerikleri ve fiyatları değişiyor. Standart fiyatlandırmalarda ise temel fotoğrafçılık hizmetlerini barındıran başlangıç paketi fiyatı 1.000 TL olarak belirlenmiş. Daha kapsamlı hizmetleri içeren her şey dahil paketinin başlangıç fiyatı ise 1.500 TL’den başlıyor.

Tercih etmek istediğin hizmetlere göre sana sunulacak olan fiyatı ve paket içeriğini öğrenmeye ne dersin? Hemen ‘’Teklif Al’’ formumuzu doldurarak bu bilgiye ücretsiz bir şekilde ulaşabilir ve planlamalarını yapmaya başlayabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Bütün çekim günü boyunca her anında sana yardımcı olacak bir ekip bulunacak. Aksilik çıkmaması için tüm önlemleri alan 312 Grup Kamera ve Fotoğrafçılık seçimin konusunda seni pişman etmeyecektir. Çekim sonucunda hazırlanan fotoğraflar dijital yollar ile sana ulaştırılıyor.

Fotoğraflarını basılı teslim almak istersen de sana özel albüm çeşitleri sunuluyor. Yıllar sonra bile bakıp hatırlayacağın o fotoğraflar en kaliteli kağıtlara basılıyor. Böylelikle bir ömür boyu sararma ve solma derdi olmadan fotoğrafları muhafaza edebilirsin.

312 Grup Çekim Türleri

Çekimini Türkiye’nin her ilinin her ilçesinde gerçekleştirebilirsin. Fotoğraflarının arka planında neresi olsun istiyorsan firma tüm imkanları sağlıyor ve seni oraya götürüyor. Konsept çekim, nişan ve söz çekimi, evlilik teklifi çekimi gibi çekim türlerinde de 312 Grup oldukça başarılı.

Ayrıca dış çekim süresinde yalnızca fotoğraf makinesi değil drone da kullanılıyor. Böylelikle daha farklı açılardan daha güzel fotoğraf ve video kayıtları elde edilmiş oluyor. Düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli gibi video çekim türlerinde de drone kullanılıyor. Hatta son zamanların en çok talep edilen Instagram klibi de çekilebiliyor.

312 Grup Nerededir?

Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren mekana ulaşımını sağlaman için açık adresi aşağıya ekliyoruz. Eğer Ankara dışında ikamet ediyorsan danışmanlık hattımızla iletişime geçip mekandan telefon ile görüşme talep edebilirsin.

Kültür Mahallesi, Yüksel Caddesi, No: 32-A Kızılay, Çankaya/Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışında hizmet verilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, davetiye, fotoğraf ve video, kına gecesi, nikah şekeri, süsleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Cihan Bedir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ