312 Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Yapay çiçek süsleme
Gelin tagı ve mekan süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
Ses, Sahne ve Işık

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

312 Organizasyon Hakkında

312 Organizasyon, Ankara’nın Çankaya ilçesinde düğün organizasyonu firmaları arasında sıklıkla tercih edilen şirketlerin başında geliyor. Deneyimli ve profesyonel ekibi ile de düğün organizasyonlarını kusursuzlaştırıyor. 5.000 TL’den başlayan uygun fiyatları ile de oldukça bütçe dostu!

Düğün Organizasyonu Olanakları

312 Organizasyon ile istediğin konseptte bir düğün gerçekleştirebilirsin. Firma farklı dekorasyon seçeneklerine sahip. Seçtiğin süslemeler ile düğün mekanı dekore ediliyor. Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istersen de firma catering hizmeti sağlıyor.

Düğün organizasyon firması gelin tagı ve gelin yolu gibi tüm dekorasyon aksesuarlarını bünyesinde bulunduruyor. Ayrıca sevdiklerini davet etmek istediğin davetiye modelleri de firmanın zengin katalogları içerisinde yer alıyor. Böylece dışarıdan herhangi bir davetiyeci ile anlaşmana gerek kalmıyor.

312 Organizasyon tüm bu olanaklara ek olarak araç temini hizmeti de sunuyor. Seçtiğin düğün mekanına uzak oturan misafirlerini firmanın özel şoförü eşliğinde davet alanına getirebiliyorsun. Dilersen seçtiğin aracı gelin arabası olarak da kiralayabiliyorsun. Böylece oldukça keyifli bir yolculuk geçirerek düğün mekanına gelebiliyorsun.

Düğün organizasyon firmasının ayrıcalıkları ile daha yakından tanışmaya hazır mısın? Sitemizde bulunan numaradan tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ve organizasyon ekibimizle iletişime geçebilir ve firma hakkında aklına takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

312 Organizasyon kaliteli hizmetleri sadece düğün organizasyonu için değil farklı birçok davet için de sunuyor. Mezuniyet partisi, sünnet düğünü, nişan ve kına gecesi ise firmanın çalıştığı organizasyonlardan sadece birkaçı. Profesyonel organizasyon ekibi ile birlikte her davet için gerekli tüm hazırlıkları en ince detayına kadar planlıyor.

312 Organizasyon Düğün Fiyatları

Düğün organizasyon firmasının fiyatları 5.000 TL’den başlıyor.

Firmanın sitemize özel olarak sunduğu indirimler fiyatlar ile daha uygun bütçeli bir düğün gerçekleştirmek için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmayı sakın unutma!

312 Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün organizasyon firması, Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Firma şehir merkezindeki konumdan dolayı kolayca ulaşabileceğin bir bölgede yer alıyor. Toplu taşıma araçlarından 135-2, 185-1, 185-2, 185-7 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Özel aracınla ile gelmek istersen de firmanın navigasyon cihazına yazabileceğin açık adresi şu şekildedir:

Turan Güneş Bulvarı, Konrad Adenauer Caddesi, No: 45/B, Yıldız/Çankaya/Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ