312 Organizasyon

2024 Sünnet Organizasyonu Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Yapay çiçek süsleme
Gelin tagı ve mekan süsleme

Olanaklar

Araç kiralama
Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
Ses, Sahne ve Işık

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah şekeri

312 Organizasyon Hakkında

Sünnet düğünü organizasyonu için firma arayışında olan aileleri 312 Organizasyon ile tanıştırıyoruz. Ankara Çankaya ilçesinde hizmet veren firma organizasyon tecrübesi ile ön plana çıkıyor. Bugüne kadar birçok organizasyona imzasını atmış firmanın sünnet organizasyon fiyatları ise 5.000 TL’den başlıyor.

Sünnet Düğünü Olanakları

312 Organizasyon, sünnet düğünün vazgeçilmezi olan sünnet yatağı, dans ve davul şovu ekibini kendi bünyesinde bulunduruyor. Ayrıca oğlunun hayalindeki sünnet düğünü yemekli menüler ile daha da keyifli hale getirebilirsin.

Firmanın sağladığı catering hizmeti ile dışarıdan ekstra olarak bir firmayla anlaşmana gerek kalmıyor. Sünnet organizasyon firması tamamen senin ve oğlunun damak zevkine uygun lezzetleri misafirlerine sunuyor. Ayrıca çocuklara özel menü seçenekleri ile de oğlunun arkadaşlarını düşünüyor.

Tüm bu olanaklara ilave olarak firma ses, sahne ve ışık sistemlerini sünnet düğünü olarak seçtiğin mekana kuruyor. Böylece barkovizyon ile oğlunun bebeklik fotoğraflarını misafirlerine sunabilirsin.

Dilersen de dışarıdan bir davetiye firması ile anlaşma ihtiyacı duymadan bu özel gününü birlikte kutlamak istediğin misafirlerine firmanın sana sunduğu davetiye seçenekleri ile çağırabilirsin.

Sünnet organizasyon firmasının avantajları hakkında daha detaylı bilgi almak için tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ekibimiz ile sitemizde bulunan numaradan iletişime geçebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

312 Organizasyon, bugüne kadar sayısız başarılı davetlere imza atıyor. Firma sadece sünnet organizasyonları için değil mezuniyet törenleri, evlilik teklifi, nişan, söz ve düğün gibi birçok organizasyon için de hizmet veriyor.

Başarısının arkasında ise bünyesinde bulunan organizasyon ekibi yatıyor. Profesyonel organizasyon sorumlusu seninle birebir görüşmelerinin sonucunda hazırlıklarına başlıyor. Sünnet düğünü organizasyonu tamamen senin ve çocuğunun tercihlerine göre planlanıyor.

312 Organizasyon Sünnet Düğünü Fiyatları

Firma, sünnet organizasyon fiyatlarını yararlanmak istediğin hizmetlere göre belirliyor. Mekan süslendirilmesi gibi hizmetleri içeren başlangıç paketi fiyatları 5.000 TL’den başlıyor.

312 Organizasyon yetkilileri tarafından sitemizin ailelerine özel olarak sunulmuş kampanyalardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin. Çocuğunun hayallerini süsleyen sünnet düğünü organizasyonunu gerçeğe dönüştürmek sadece bi’ tık uzağında!

312 Organizasyon Nerededir?

Sünnet organizasyon firması, Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Şehir merkezindeki konumundan dolayı çok çeşitli ulaşım alternatifleri sunuyor. 135-2, 185-1, 185-2, 185-7 numaralı otobüsleri kullanarak toplu taşıma ile de ulaşımını sağlayabileceğin bir konumda yer alıyor. Özel aracınla firmayı ziyaret etmek istersen de açık adresi senin için bırakıyoruz;

Turan Güneş Bulvarı, Konrad Adenauer Caddesi, No: 45/B, Yıldız/Çankaya/Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ