Ağaoğlu My City Hotel

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max
Otopark
50

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Ağaoğlu My City Hotel Hakkında

İstanbul Ümraniye ilçesinde hizmet veren Ağaoğlu My City Hotel, şık tasarımlı davet alanları ile otelde düğün kategorisinde ön plana çıkıyor. Hem açık Hem de kapalı alan kategorisinde hizmet sunan otelin belirlenen kişi başı fiyatları ise 30 TL’den başlıyor. Dilersen hemen Otel ile ilgili hizmet yelpazesinden salon özelliklerine kadar tüm bilgileri ayrıntılı şekilde inceleyelim;

Ağaoğlu My City Hotel Özellikleri

Otel bünyesinde 200 kişilik misafir ağırlayabilme kapasitesine sahip hem açık hem de kapalı bir davet alanı bulunuyor. Davet alanları Gelin ve damat adaylarının tüm istekleri göz önünde bulundurularak en uygun şekilde süsleniyor.

Ağaoğlu My City Restaurant bünyesinde masa ve sandalyeler giydirilerek düzenlemeleri davetli sayısına göre yapılıyor. Her iki alanda da kokteyl tarzı konseptler düzenlenebiliyor. Masalların üstleri mevsim çiçeklerinin renklerinden faydalanarak özelleştiriliyor.

Çim zeminli açık davet alanında misafirlerini kokteyl masaları karşılıyor. Ayrıca otel girişinde misafirlerin için dinlenme alanı da bulunuyor. Özel aracı ile gelmeyi tercih eden davetliler için ise 50 araç kapasiteli otopark alanı hizmet veriyor. Otelde after party verebileceğin ayrı bir alan da bulunuyor.

Hizmet Yelpazesi

Ağaoğlu My City Restaurant & Düğün Oteli; kına gecesi, mezuniyet töreni, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve doğum günü gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Farklı organizasyon seçenekleri için otelin sorumlu ekibi tarafından ayrıca düzenlemeler gerçekleştiriliyor. Düğün davetlerinde ise konsept gelin ve damat adaylarının seçenekleri doğrultusunda şekilleniyor.

Ağaoğlu My City Hotel ev sahipliğinde düzenlenecek organizasyonlar kokteyl ve yemekli olmak üzere iki tür hizmet seçeneğinde sunuluyor. Her iki seçenek için de usta aşçılar tarafından özenle hazırlanmış menüler servis ediliyor. Tüm servis hizmetleri saat 24.00’a kadar devam ediyor.

Mekan bünyesindeki tüm bu hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığı ile yararlanmak adına DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Ağaoğlu My City Hotel Düğün Fiyatları

Otelde düğün kokteyl davetleri için belirlenen kişi başı fiyatları 30-50 TL skalasında bulunuyor. Yemekli organizasyonlar için ise hafta içi 50-80 TL, hafta sonu 80-100 TL arasında değişim gösteriyor.

Ağaoğlu My City Restaurant yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuluyor. Hemen yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli oluyor.

Ağaoğlu My City Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ümraniye ilçesinde hizmet veren otele çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. 13, 10, 14TM, 20Ü numaralı otobüs hatlarını, M5 Metro Hattı’nı veya C-56 minibüs güzergahını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Çakmak Mevkii, Tavukçuyolu Caddesi, No:22, Ümraniye / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Ağaoğlu My City Hotel başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile etkinlikten en az 3 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışabilme imkanı bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Ağaoğlu My City Hotel; açık ve kapalı olmak üzere iki tür davet alanı kategorisinde de hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Tüm servis hizmetleri ve müzik yayını saat 24:00'a kadar devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Otel, İstanbul'un Ümraniye ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ