Agrigenta Pen Hotel

2023 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Şehir Manzaralı
Şehir merkezi

Olanaklar

After party organizasyonu
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Agrigenta Pen Hotel Hakkında

Geniş katılımcılı bir düğün organizasyonu düzenlemek mi istiyorsun? İstanbul, Anadolu Yakası konumunda bulunan Agrigenta Pen Hotel ile tanışmalısın. Kaliteli ambiyansı ve uygun otelde düğün fiyatları ile popüler olan Pen Hotel Pendik, İstanbul düğün otelleri arasında da biliniyor. Agrigenta Hotel’de düğün fiyatları ise 50 TL’den başlıyor.

Agrigenta yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan indirimli otelde düğün fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmalısın.

Kapasiteleri & Özellikleri

Agrigenta Pendik toplamda 1750 kişi ağırlayabilen kapasitesi ile ön plana çıkıyor. Kapalı davet salonu 750 kişilik olan Agrigenta Pen Hotel, otelde düğün organizasyonu kapsamında konaklama imkanı da sunuyor. Ayrıca Pendik düğün oteli, 150 araç kapasiteli otopark imkanı da sunuyor.

Havuz başı düğün alanı da barındıran Anadolu Yakası otelde düğün mekanı, bu alanda 1000 kişiye hizmet verebiliyor. Ayrıca Agrigenta, birçok organizasyon türünde de hizmet veriyor.

Otelde Düğün Organizasyonu

Köklü bir geçmişe sahip olan Agrigenta Pen Hotel, tecrübesini İstanbullu çiftlere de aktarıyor. Organizasyon danışmanlığı ve etkinlik sorumlusu hizmetleri ile çiftlerin tüm isteklerine cevap veren Agrigenta Pen Hotel, bu özelliği ile de öne çıkıyor. Ayrıca düğün oteli, düğün fotoğrafçısı desteği ile de bütçe dostu oluşunu da perçinliyor.

Catering hizmetleri ise Agrigenta Pen Hotel’in güçlü olduğu bir diğer konu. Yemekli düğün menüleri açısından geniş bir yelpazeye sahip olan Pendik düğün oteli, kokteylli düğünler için ise isteğe göre atıştırmalık ve aperatifler sunuyor.

Catering hizmetleri kapsamında Agrigenta Pendik menü tadımı ve değişimi de sunuyor. Agrigenta Pendik hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Agrigenta Pen Hotel Pendik Düğün Fiyatları

Agrigenta Pendik, yürüttüğü bütçe dostu fiyat politikası ile İstanbul düğün otelleri arasında öne çıkıyor. Agrigenta Pen Hotel’in yemekli düğün fiyatları ise 80 TL’den başlıyor. Hafta içi için geçerli bu fiyat, hafta sonu ise 100 TL’ye yükseliyor.

Kokteylli düğün fiyatları hafta içi 50 TL’den başlarken bu rakam hafta sonu 80 TL’ye çıkıyor. Anadolu Yakası düğün oteli indirimleri ve kampanyaları için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak DüğünYardımcısı.com ayrıcalıklarını yaşayabilirsin.

Agrigenta Pen Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

132V, 133T ve E-9 numaralı otobüsler ile Agrigenta Pendik’e gidebilirsin. Ayrıca Marmaray ve M4 kodlu metro hattı ile de aşağıda açık adresi bulunan otele ulaşım sağlayabilirsin.

Doğu Mevkii, Erol Kaya Caddesi, No:219, Pendik / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ