Ahırkapı Roman Orkestrası

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Fasıl grupları
Kendi müzik listesini oluşturma
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Ahırkapı Roman Orkestrası Hakkında

Özel gününün enerjisini müzikleri ile daha da arttıran düğün orkestrasına ne dersin? Ahırkapı Roman Orkestrası, konum itibariyle İstanbul Fatih lokasyonunda yer alıyor. Neşesi ve enerjisi ile mutlu gününe ortak olacak düğün orkestrası çok uygun paket fiyatları ile de oldukça bütçe dostu. Orkestra fiyatları ise, 1000 TL’den başlıyor. Hayallerini süsleyen eğlenceli saatlere kavuşmak istiyorsan, doğru adrestesin. Düğün orkestrası detayları yazımızın devamında.

Hizmetleri

Ahırkapı Roman Orkestrası, roman havası favori konseptleri olsa da; 70’ler, 80’ler, 90’lar hatta karadeniz müziklerini de seslendiriyor. Bütün performansalarına özenle hazırlanıyor ve düğünlerde kusursuz performans sergiliyor.

Düğünün yanı sıra; nişan, toplantı, davet ve kutlama gibi birçok etkinlikte de misafirlerin ve çiftlerin şahane saatler geçirmesini sağlıyor. İstanbul’un en bilindik orkestralarından olan Ahırkapı Roman Orkestrası, şehir dışında da hizmet vermekte. Düğün orkestrası ile ilgili daha fazla bilgi almak istersen ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsin.

Düğün Orkestrası Olanakları

Düğün orkestrası; isteklerini ve beklentilerini öğrenmek amacıyla düğün öncesinde sen ve eşinle bir görüşme düzenleniyor. Düğün öncesi planlama toplantısında hayallerini başarılı ekiple paylaşabilirsin. Böylece sahnede tüm hünerlerini senin isteklerini yerine getirmek için konuşturuyor. Orkestranın geniş bir müzik repertuarı bulunuyor.

Düğün orkestrası, en mutlu gününü daha da güzelleştirmek için seni bekliyor. Kişiye özel müzik listesi oluşturması ile de herkesin memnuniyetini amaçladığını belirtmek isteriz. Hayalini kurduğun düğün günün için bol eğlence istiyorum dersen, sen de etkinlikten en az altı hafta önce iletişime geçebilirsin.

Ahırkapı Roman Orkestrası Fiyatları

Orkestra fiyatları, tercih edeceğin pakete ve etkinliğin türüne göre değişiyor. Başlangıç paketini tercih edersen, fiyatları 1000 TL’den başlıyor. İçerik yönüyle daha fazla hizmetin yer aldığı her şey dahil pakette ise, fiyatlar 2000 TL’den başlayıp yükselebilmekte. En mutlu gününü daha da eğlenceli hale getiren orkestra cep yakmayan fiyatları ile de yüzleri güldürüyor.

Güncel fiyat bilgisi almak ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Ahırkapı Roman Orkestrası Nerededir? Nasıl Gidilir?

Orkestra merkez ofisi, İstanbul ilinin Fatih ilçesinde konumlanıyor. Cankurtaran Mahallesi adresine toplu taşıma veya özel araç ile rahatlıkla ulaşabilirsin. M2 metro istasyonu, MARMARAY, T1 tramvayı veya BN1, 66 ve 99Y numaralı otobüsler vasıtasıyla da ulaşım sağlayabilirsin.

Özel aracınla gitmek istersen açık adresi şöyledir:

Şükrullah Halife Sk. No:9 Cankurtaran / Fatih/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; düğün bandosu, fasıl grubu temini, davul şovu ve orkestra yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Planlama toplantısı, kişiye özel müzik listesi oluşturma, ses ve sahne ekipmanları, şehir dışı hizmeti her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı hizmet vermesi ve açık havada performans sergilemesi gibi avantajlar sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, sünnet, kız isteme, toplantı, davet ve kutlama gibi birçok etkinlikte sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Ahırkapı Roman Orkestrası ile düğün orkestrası için en az 6 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Orkestra, İstanbul'un Fatih semtinde konumlanıyor. Şehir dışında da hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ