Ahmet Yıldırım Studio

2022 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Ahmet Yıldırım Studio Hakkında

Hayatının en özel anlarından biri olan düğün gününde görünümünün önemli tamamlayıcıları gelin saçı ve gelin makyajı oluyor. Her ikisi için de hem kuaförünü hem de makyözünü profesyonel ve deneyimli kişilerden seçmelisin. Ahmet Yıldırım Studio, seni güne hayallerindeki gibi hazırlayacak bir ekibe sahip. İstanbul, Beşiktaş bölgesinde bulunan kuaför, 600 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatı ile hizmet veriyor.

Hizmet Yelpazesi

Ahmet Yıldırım ve ekibi, bir kuaförden beklediğin tüm alakayı ve tüm hizmetleri karşılıyorlar. Pedikür, manikür, kalıcı makyaj, saç bakımı, takma kirpik, epilasyon gibi düğün gününde ihtiyacın olan her bakım burada sağlanıyor.

Sadece düğün için değil nişan ve kına gibi tüm özel günlerde müşterilerine en iyi hizmeti sunuyorlar. Gelin başı ve gelin makyajı konusunda profesyonel bir hizmet sağlarken gelinin yakınlarını da ihmal etmiyorlar.

Gelin Saçı & Makyajı Hizmeti

Herkesin hayranlıkla bakacağı bir gelin saçı modelinde tasarımdan çok gelinlik ve gelinin yüz şekliyle uyumu önemli. Ahmet Yıldırım, bu yüzden seninle ön görüşme yapmadan ve en uygun modele birlikte karar vermeden gelin saçı yapımına başlamıyor. Dilersen, model hakkında fikrin olması için küçük dokunuşlarla sana düğün günü nasıl görüneceğinin provasını da yapabiliyor.

Makyajının sana özel olmasını ve neredeyse tüm gelinlerde gördüğün klasik makyaj stilinden farklı olmasını istemen en doğal hakkın. Makyaj artisti, kişiselleştirilmiş hizmeti ile yüz hatlarına, ten rengine ve daha önemlisi düğün konseptine en uygun makyajı yapıyor.

Evde ve düğün mekanında hizmet veren kuaför ekibi, talebin doğrultusunda seninle şehir dışına da gelebiliyor. Unutmadan, tüm bu olanaklar ve daha fazlası hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayabileceğini söyleyelim.

Ahmet Yıldırım Beşiktaş Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı paketleri, seçeceğin pakete göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç fiyatları ise 600 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketlerde bu fiyat 800 TL’ye kadar çıkabiliyor. Seçeceğin ekstra hizmetlere göre şekillenen saç ve makyaj fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın.

Ahmet Yıldırım Studio Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beşiktaş ilçesinde bulunan kuaför salonuna, şehrin her yerinden ulaşım oldukça kolay. Kuaförün ile ön görüşme yapmak , makyaj ve saç modeli için mini bir prova talep etmek istersen açık adresi şu şekildedir;

Nisbetiye Mahallesi, Hakkı Şehit Han Sokak, No:1, Beşiktaş / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ayrıntılı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, manikür, pedikür, oje seçenekleri, takma kirpik ve kaş tasarımı hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde veya mekanda hizmet veriliyor. Ayrıca gelinin yakınlarına da özel hizmetler bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına saçı, sünnet annesi saçı, nişan ve söz gibi özel davetler için saç ve makyaj tasarımları gibi hizmetler sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlik gününden 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ