Ajans Red

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Ajans Red Hakkında

Düğün gününü harika bir dış çekim ile taçlandırabilecek profesyonel düğün fotoğrafçısı firması ile tanışmaya ne dersin? İşte karşında; Ajans Red. İstanbul Bakırköy ilçesinde hizmet veren firmanın 1000 TL’den başlayan fiyatları ve çekime dair sağladığı tüm olanakları yazımızın devamında yer alıyor.

Ajans Red Hizmet Yelpazesi

Düğün fotoğrafçılığı haricinde birçok organizasyonun için de firmadan hizmet alabilirsin. Söz töreninden nişan merasimine, sünnet düğününden mezuniyet törenine ve hatta kayıt altına almaya değer bulduğun tüm kurumsal etkinliklerde de firma ile anlaşma sağlayabilirsin. Tüm bu organizasyonlarında dış çekim ve stüdyo alternatiflerinden de faydalanabilirsin.

Düğün Fotoğrafçılığı & Dış Çekim Olanakları

Göl kenarında, tarihi bir mekanda, kumsalda veyahut bir çiçek bahçesinde gönlünde neresi varsa en güzel gününün hatıralarında arka planın orası olsun. Yanlış duymadın! Ajans Red ve düğün fotoğrafçısı ekibi sayesinde düğünün hatıralarını istediğin yere taşıyabilir en doğal fotoğraf ve video çekimlerine sahip olabilirsin.

Dış çekim aracılığıyla harika düğün kliplerine, düğün belgesellerine ve konsept çekimlerine kavuşabilirsin. Son zamanların trendleri olan save the date ile düğün gününü davetlilerine duyurabilir, trashday çekimi ile de mutluluğunu fotoğraflarına yansıtabilirsin.

Çekimlerden sonra da albümünü, videolarını ve tablolarını istediğin yere taşıyabileceğin gibi evinin en güzel köşesinde de sergileyebilirsin.

Ajans Red Düğün Dış Çekim Fotoğrafçısı Fiyatları

Firma farklı paket seçenekleri ile bütçene uygun hizmet vermeyi amaçlıyor. Başlangıç paketinde sağlanan fotoğraf çekimi ve dış çekim fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Ekstra isteklerin doğrultusunda fiyatlarda birtakım değişiklikler oluşabiliyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al formunu doldurarak bütçene en uygun paket içeriğini öğrenebilir ve firmanın DüğünYardımcısı.com’a sağladığı indirim fırsatlarından yararlanabilirsin.

Ajans Red Nerededir? Nasıl İletişim Kurulur?

İstanbul, Bakırköy konumunda bir stüdyoya sahip olan firmaya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Metro, Marmaray, otobüs ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Firmanın adresini bulmakta zorluk çekiyorsan ya da düğün fotoğrafçısı ile anlaşma sağlamak istiyorsan hemen danışmanlık servisini arayabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Zeytinlik Mahallesi, Türkçü Sokak, No:16, Ferah Palas Apartmanı, A Blok K:4 D:9, Bakırköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekipman temini, orijinal fotoğraf teslimi ve çekim öncesi görüşme hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı fotoğraf ve video çekimleri de gerçekleştirilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Dış çekim, düğün klibi, düğün belgeseli, nişan töreni çekimleri, trashday ve save the day çekimleri hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Firma ile çekimden 30 gün önce iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde hizmet veren Ajans Red, talep doğrultusunda şehir dışı müşterileri için de hizmet sağlıyor.

Sipariş teslim süresi?

21-28 gün aralığında teslimat gerçekleştiriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ