Akman Tzob Otel

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
75 TL
150 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
150

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Balkon
Engelli girişine uygun
Konaklama
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Menü değişikliği

Akman Tzob Otel Hakkında

Yenimahalle Ankara ilçesinde hizmet veren Akman Tzob Otel şık mimarisi ile gelin ve damat adaylarının beğenisini kazanıyor. Üstelik kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Düğün oteli bünyesindeki tüm aktif kampanyalar ile ilgili bilgileri DüğünYardımcısı.com’un sunduğu ücretsiz olarak hizmet veren danışmanlık servisinden alman mümkün oluyor. Dilersen mekan özelliklerini ayrıntılı şekilde incelemeye başlayalım;

Özellikleri

Otelde düğün töreni için 500 kişilik kapalı davet alanı ile hizmet sunuyor. Masa ve sandalyeler davetli düzeni planına göre yerleştirildikten sonra konsepte uygun renklerle giydiriliyor. Masa üzerine konulan peçetelik, tabak çatal ve şamdanlar da süslenerek özelleştiriliyor. Mekanda davetlerin rahatça hareket edebilmesi için geniş bir sahne alanı bulunuyor.

Akman Tzob Otel Hizmet Yelpazesi

Otelde hem kokteyl düzeninde hem de yemekli davetler düzenlenebiliyor. Organizasyon ekibi, gelin ve damat adaylarının tüm isteklerini gerçekleştirmek için hizmet veriyor. Tzob Otel ; baby shower, kına gecesi, mezuniyet töreni ve kurumsal etkinlikler gibi birçok kategoride düzenlenen davetlere ev sahipliği yapıyor. Servis hizmetleri ve müzik yayını 23:00’a kadar devam ediyor.

Catering Hizmetleri

Tzob Otel bünyesinde düzenlenecek yemekli düğün davetlerinde usta şefler tarafından titizlikle hazırlanan menüler sunuluyor. Menüler, çocuklara özel ve vejetaryen seçenekleri için de ayrıca hazırlanabiliyor. Gelin ve damat adaylarına davet öncesinde menü tadımı yaparak menüde istedikleri değişiklikleri gerçekleştirme imkanı tanınıyor.

Menüler kırmızı ve beyaz et olmak üzere iki tercih seçeneğinde sunuluyor. Kokteyl davetleri için ise özenle hazırlanan aperitifler misafirler için ikram ediliyor.

Akman Tzob Otel Fiyatları

Otelde düğün fiyatları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki seçenekte sunuluyor. Kişi başı fiyatları hafta içi düzenlenecek yemekli törenler için 75 TL, hafta sonu için ise 150 TL aralığında bulunuyor.

Kokteyl davetlerinde mekanın bu fiyatları 50-80 TL skalasında değişim gösteriyor. Akman Tzob Otel tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan ayrıcalıklı hizmetler hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Akman Tzob Otel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yenimahalle’de hizmet veren otele çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 211, 220-7, 297-7 numaralı otobüs hatlarından, Başkentray’dan veya M1-M2-M3 Metro İstasyonlarından faydalanabilirsin. “Çamlıca Mahallesi Muhtarlığı” durağına yaklaşık 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Çamlıca Mevkii, 138. Sokak, No:1, Yenimahalle / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Akman Tzob Otel başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Otel düğün haricinde; nişan, kına gecesi, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak otel ile etkinlikten en az 5 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışabilme imkanı bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Akman Tzob Otel kapalı davet alanı kategorisinde hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Otel bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 23:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Otel, Ankara Yenimahalle'de konumlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Elif Akçakmak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ