Aktürk Düğün Salonu

2022 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
60 TL
90 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
750
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Kolonsuz salon

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima
Çekimlerin orijinal teslimi
Servis hizmeti

Aktürk Düğün Salonu Hakkında

Aktürk Düğün Salonu, gelin adaylarının kına gecesi organizasyonlarında yanında oluyor. Sen de düğün öncesinde yakın çevrenle birlikte kına gecesi düzenlemek istiyorsan mekan Üsküdar ilçesinde yer alıyor. İki katlı bir yer olmasıyla kalabalık davetlere de ev sahipliği yapmaya oldukça uygun. 60 TL’den başlayan kişi başı kına gecesi fiyatları ile de cazip bir mekan olarak öne çıkıyor.

Mekanın Özellikleri

İstanbul’da gelinlerin sevdiği bir mekan olan Aktürk Düğün Sarayı, kapalı alanında 750 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Minimum 50 kişiye kapılarını açan yerde ister butik istersen de kalabalık bir kına organize edebilirsin. Kolonsuz salon özelliğiyle ferah bir ortam sunuyor.

İki katlı olmasıyla misafirlerinin bir kısmı üst katta oturabiliyor. Masalar ve sandalyeler kına konseptine uygun bir şekilde süsleniyor. Masalara uyumlu olacak şekilde şamdanlar ve suplalar yerleştiriliyor. Çiçek süslemeler de eklenerek dekorasyon tamamlanıyor.

Aktürk Düğün Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Düğün salonunda yemekli kına gecesi fiyatı hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL’den başlıyor. Kokteyl eşliğinde bir kına düşünüyorsan 60 – 90 TL aralığında başlangıç fiyatı veriliyor. Kokteyl düğün ve kına gecesi etkinliklerinde paket fiyat aralığını 10.000 – 12.000 TL arasında tutuyor.

Fiyat detayları için merak ettiğin tüm soruları DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçerek sorabilirsin.

Sunduğu İmkanlar

Dekorasyon ve masa süsleme konusunda eksiksiz hizmet veren Aktürk Düğün Sarayı, fotoğraf ve video çekimi için ekip ayarlıyor. Yapılan çekimler orijinal halleriyle teslim ediliyor. Kına tahtı, tacı ve tagı da temin ediyor. Yer minderleri ile kına gecesi konseptinin hakkını veriyor.

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri ile her mevsime uygun bir mekan olma özelliği taşıyor. Mekanın organizasyon sorumlusu olması, davetlerini profesyonel bir şekilde düzenleme şansı yaratıyor. Ses, sahne ve ışık hizmetlerine kadar düşünülen geceyi güzelleştirecek tüm faktörler hesaba katılıyor. Servis ve hizmet personellerinin de güler yüzlü bir şekilde seninle ve davetlilerinle ilgilendiklerini söylemeden geçmeyelim.

Aktürk Düğün Salonu Nerededir?

İstanbul’un her noktasından toplu taşımalarla Üsküdar ilçesindeki mekana ulaşım sağlayabilirsin. Ahmediye Mahallesi’ndeki tesise otobüs, metro ve metrobüsle gidilebiliyor. Özel araçla gitme seçeneğini de düşünebilirsin. Eğer özel aracınla gideceksen açık adres şu şekildedir;

Ahmediye Mahallesi, Halk Caddesi, Üsküdar / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ