Ali Gümüş Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Ali Gümüş Kuaför Hakkında

Gelin saçı ve makyajı konusunda pişmanlık yaşamamayı ve düğün fotoğraflarına yıllar sonra bile tatlı bir tebessüm ile bakmayı kim istemez? Bu yüzden seni hem saç hem de makyaj konusunda marifetli ellere sahip bir ekip ile tanıştıralım. Ankara, Çankaya konumunda hizmet veren Ali Gümüş Kuaför, 600 TL’den başlayan fiyatları ile gelin adaylarının yüzünü güldürmeye hazır.

Hizmet Tecrübesi

Kuaför salonu, her hizmet için ayrı profesyonelle çalışıyor. Gelin saçı için gösterilen özen, aynı şekilde makyaj konusuna da yansıtılıyor. Düğün için gerekli gördüğün ve stresini azaltacak tüm kişisel bakımlarını her şey dahil paketler içerisinde yaptırabilirsin. Epilasyon, manikür, pedikür, saç bakımı, takma kirpik ve masaj uygulamaları hizmetler arasında öne çıkıyor.

Gelin Saçı & Makyajı Uygulaması

Gelinlik modeline en yakışacak saç tasarımına kuaförünle beraber karar vermek için seninle bir ön görüşme yapılıyor. Düğünden önceki günlerde renklendirme, saç kesimi ve keratin bakımı hizmetlerinden yararlanarak saçlarını o en özel güne hazırlayabilirsin.

Ali Gümüş Kuaför hizmetleri arasında; evde veya düğünün yapılacağı mekanda hazırlık imkanı da bulunuyor. Böylece kuaför salonu haricinde sadece yakınlarının bulunduğu samimi bir ortamda bakımlarını ve yaptırabiliyorsun.

Gelin makyajı, sezonun en trend makyaj modelleri baz alınarak en kaliteli malzemeler ile yapılıyor. “Sanki yokmuş gibi” doğal ve sade ya da takma kirpiklerin ve göz makyajının ön planda olduğu çarpıcı makyajlar tercih edebilirsin.

Ali Gümüş Kuaför Ankara Gelin Saçı & Gelin Makyajı Fiyatları

Gelin başı ve makyajı fiyatları, seçeceğin hizmetlere göre farklılık gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatları 600 TL’den başlarken, ekstra hizmetlerin ve prova imkanının bulunduğu paketler 800-1000 TL arasında değişiyor.

Hemen sayfanın üst tarafında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilir ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsin. Ayrıca aklına takılan her konuda seni aydınlatmaya hazırız! Kuaförün sağladığı tüm olanakları ve merak ettiğin diğer detayları DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayarak öğrenebilirsin.

Ali Gümüş Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuaför salonu, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu ile sana ulaşım kolaylığı sağlıyor. Toplu taşıma ile gitmeyi tercih edersen; metro ve 319, 317-7 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

Barbaros Mahallesi, Esat Caddesi, No:28/C, Çankaya / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin saçı, gelin makyajı, manikür, pedikür, cilt ve saç bakımı, epilasyon ve takma kirpik hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Talebe göre evde veya mekanda hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, söz, mezuniyet gibi özel günlerde saç ve makyaj hizmeti sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma, Ankara'nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ