Ali Gür Ankara

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Ali Gür Ankara Hakkında

Keçiören ilçesinde düğünün için hep hayalini kurduğun gelin saçı ve makyajı Ali Gür Kuaför Ankara sayesinde gerçeğe dönüşebiliyor. Üstelik 500 TL’de başlayan fiyatları ile tepeden tırnağa düğün için hazır hale gelebiliyorsun. Seni daha fazla meraklandırmadan firmanın bünyesinde bulunan ve yararlanabileceğin tüm hizmetlere değinelim.

Ali Gür Ankara Kuaför Olanakları

Bir gelin adayı olarak bu günü çok önemsediğini bilen Kuaför Ali Gür ekibi hayalini kurduğun gelin saçı tasarımı ve makyajı için kollarını sıvıyor. Küçük bir fikir alışverişinin ardından düğün saçı ve makyajı öncesinde bir deneme provası gerçekleştiriliyor. İçine sinene kadar da denemelere devam ediliyor. Ardından deneyerek belirlediğin saçı ve makyajı 30 gün önce firmadan randevu almış olduğun düğün gününde de kolayca uygulanıyor.

Fırsatları

Düğün gününde manikürden pediküre, cilt bakımından rahatlatıcı bir ayak masajına kadar sunulan tüm hizmetlerden faydalanarak stressiz bir düğün günü geçirebiliyorsun. Takma kirpik alternatifleri ile de göz makyajını daha belirgin hale getirebiliyorsun.

Ali Gür Ankara Güzellik Salonu bünyesinde 5 yakınların ile birlikte tüm hazırlıklarını gerçekleştirebileceğin gibi eve salonu da taşıtabiliyorsun. Bunun ile birlikte profesyonel düğün saçı ve makyajı ekibi Ankara dışında hizmet almak isteyen bir gelin adayıysan da sana hizmet sağlayabiliyor.

Kuaför ile anlaşma sağlamak veya randevu oluşturmak için hemen yukarıda yer alan numarayı kullanarak danışmanlık servisi ile irtibata geçebilirsin.

Ali Gür Kuaför Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Belirlediğin saç modeli ve makyajının türü farklı alternatifleriyle başlangıç ve her şey dahil paketlerin içerisinde yer alıyor. Ortalama olarak ise salonun başlangıç paketi 500 TL’den başlıyor. Böylece belirlediğin konsepte uygun olarak hazırlandığın bugünde fiyatları da sen belirlemiş oluyorsun.

Eğer bütçene uygun olan paket içeriklerini ve sağlanan hizmetleri öğrenerek net bir fiyat bilgisi almak istiyorsan ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin.

Ali Gür Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Keçiören ilçesinde bulunan firmaya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabileceğinin müjdesini verelim. Deneme provası için stüdyoya gitmek istiyorsan Keçiören güzergahına giden toplu taşıma araçlarını tercih edebilirsin. Kişisel aracın ile ulaşım gerçekleştirmek istiyorsan da kuaför salonunun açık adresi şu şekilde;

Etlik, Halil Sezai Erkut Caddesi, Afra Sokak, Antares Avm, Keçiören / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara Keçiören ilçesinde ve talepler doğrultusunda şehir dışında da hizmetler veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ