Ali İlker Elçi Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Ali İlker Elçi Photography Hakkında

Her fotoğrafın ayrı bir anlam ifade ettiği ve capcanlı çekim tonlarına sahip bir düğün albümü ister misin? Cevabın “kesinlikle evet” ise seni İstanbul, Güngören konumunun en iyi düğün fotoğrafçısı firmalarından biriyle tanıştıralım. Ali İlker Elçi Photography, her çift için özgün tasarımlar ortaya çıkarıyor ve çok beğeniliyor. Üstelik dış çekim fiyatları sadece 1000 TL’den başlıyor! Hemen detaylara geçelim ve merakını giderelim.

Hizmet Türleri

Ali İlker Elçi, uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe hizmet veriyor. Kendisi hizmet yelpazesini ürün ve firma tanıtım videoları, moda kataloğu çekimleri ve ürün fotoğrafçılığı gibi farklı kulvarlarda da genişletmiş.

Çiftler için ise düğün fotoğrafları ve belgeseli, kuaförde çekim, nişan, kına, doğum günü çekimleri, trashday ve save the date hizmetleri bulunuyor. Ali İlker Elçi Photography, yeni doğan, aile ve doğum öncesi hamile çekimleri için de oldukça sık tercih ediliyor.

Ali İlker Elçi Photography Dış Çekim Olanakları

Hayatın boyunca saklayacağın ve kuşaktan kuşağa göstereceğin fotoğraf kareleri için seni anlayan bir düğün fotoğrafçısı seçmen gerekiyor. Ali İlker Elçi, bugüne kadar yüzlerce çiftle çalışmanın tecrübesini çektiği karelere yansıtıyor. Dış çekim öncesinde yapacağın toplantılarla mekana, konsepte ve çekim tonlarına düğün fotoğrafçısı ile birlikte karar veriyorsun.

Ali İlker Elçi Photography, sana farklı paketler sunuyor. Bunların içinde en kapsamlı olanlardan biri; hazırlık aşaması, gelin alma, düğün çekimleri ve dış çekimin bir arada olduğu paket. Fotoğrafçı, gün içerisinde en mutlu olduğun samimi anları yakalıyor ve sana harika bir albüm sunuyor. Fotoğraflar hem dijital ortamda hem de özel tasarım olan albümlerle teslim ediliyor.

Düğün fotoğraflarının yanı sıra hem dış çekimde hem de düğün anında bir klip hazırlanıyor. Defalarca izlemeye doyamayacağın düğün klibine, konsepte göre eğlenceli ya da duygusal şarkılar eşlik ediyor.

Ali İlker Elçi Photography Dış Çekim Fiyatları

Çekimleri stüdyo ortamında, dış mekanda, şehir dışında ve hatta yurt dışında talep edebilirsin. Seçeceğin pakete ve hizmet türüne göre fiyatlar farklılık gösteriyor. Firmanın dış çekim başlangıç fiyatları 100-1500 TL arasında değişiyor diyebiliriz. Net bir fiyat bilgisi almak ve firma ile iletişime geçmek için hemen üst tarafta bulunan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Ali İlker Elçi Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma, İstanbul Güngören ilçesinde yer alıyor. Avrupa Yakası’nın her noktasından kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Görüşmeye gitmek istersen de stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, Kınalıtepe Sokak, Merter / Güngören / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekimleri yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı ve düğün klibi çekimin yanı sıra save the date, trashday, nişan, kına, katalog, ürün ve mezuniyet çekimleri için de hizmet verebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul, Güngören ilçesinde bulunan firma istek doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişler 3 hafta sonra teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ