Alp Kavasoğlu

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Alp Kavasoğlu Hakkında

Beauty Break Hair & Make-Up Studio adı ile de bilinen Alp Kavasoğlu, en iyi İstanbul gelin saçı & makyajı kuaförleri arasında bulunuyor. Profesyonel yetkinliğe sahip olan usta eller ile çalışan Kavasoğlu, Adriana Lima’ya bile hizmet vermiş. 1000 TL’den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları ile Beauty Break Beşiktaş Kuaför hakkındaki tüm ayrıntılar aşağıda seni bekliyor.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Uygulamaları

İsteklerine önem veren gelin saçı ve makyajı ekibi öncelikle aklında belirlemiş olduğun düşüncelerini dinliyor. Ardından Beauty Break Hair & Make-Up Studio ustaları, Maybelline ve Mac gibi kaliteli ürünler ile gelin makyajını gerçekleştirerek yüz hatlarını ön plana çıkarıyor.

Belirgin bakışlar sağlanırken bir yandan da sadeliği yakalayabiliyor. Bu aşamada fikirlerine de sadık kalıyor. Tüm makyaj çalışmaları bitince ise düğününde parıldayan bir inci gibi oluyorsun.

Gelin saçı konusunda da oldukça modern çalışmalar sergileyen Alp Kavasoğlu, öncelikle gelinlik modelin ile uyumlu olabilecek önerilerde bulunuyor. Ardından da sihirli ellerin hünerleri sergileniyor.

Böylece saçınla makyajınla ve gelinliğin ile tamamen uyumlu olarak düğüne hazır hale geliyorsun.

Avantajları

Bu sihirli dokunuşlardan yakınlarının da faydalanmasını sağlayabilirsin. Bunun için yanında istediğin 3 kişiyi gelin saçı ve makyajı randevusu yaptırırken salona bildirmen yeterli oluyor. Dilersen hemen yukarı kısımda yer alan numarayı tuşlayarak danışmanlık servisine ulaşabilir, düğün günün için randevu alabilirsin.

Ünlü make up artisti Alp Kavasoğlu kılavuzluğunda hazırlanmış gelin makyajı modellerine fotoğraflarımız üzerinden ulaşabilirsin. Böylece firmanın sunduğu hizmetlerdeki kaliteyi de değerlendirebilirsin.

Alp Kavasoğlu Beşiktaş Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatı

Kendini düğün gününde emin ellere bırakmanın mutluluğunu stüdyonun fiyatları da bozmuyor. Ortalama olarak 1000 TL ile 2000 TL aralığında fiyatları ile kusursuz bir görünüme sahip olabiliyorsun.

İsteklerine özel net bir fiyat bilgisine ulaşmak için hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Butonu kullanarak DüğünYardımcısı.com’un ayrıcalıklı indirim fırsatlarından da yararlanabilirsin.

Beauty Break Hair & Make-Up Studio Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde Levent mevkiinde yer alan mekana metro, otobüs, dolmuş ve deniz araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. Kişisel aracın da ulaşım için iyi bir seçenek olabilir. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

Levent, Esentepe Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No: 187, Beşiktaş / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik seçeneklerinden faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel bulduğun günlerinde hizmet alabiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün önce iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde ve talepler doğrultusunda şehir dışında da hizmetler veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ