Alvina Davet ve Balo Salonu

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
70 TL
Kokteyl
40 TL
60 TL
Pasta - Meşrubat
35 TL
45 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Alvina Davet ve Balo Salonu Hakkında

Evlilik bağının kurdele ile görünür kılındığı söz töreni Alvina Davet ve Balo Salonu bünyesinde gerçekleşiyor. İstanbul söz ve nişan salonları arasında yer alan Bayrampaşa geniş davet alanı sunuyor. Kişi başı 35 TL’den başlayan fiyatları ile özel gününüz için kapılarını açıyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Alvina Davet ve Balo Salonu, tüm yakınlarını söz ve nişan törenine davet edebileceğin, sevdiklerinle en özel anını paylaşabileceğin 750 kişilik mekan kapasitesi sunuluyor. 75 araçlık otopark da mekan içerisinde bulunuyor. Özenle söz ve nişan daveti için hazırlanan davet salonu, süslemelerde supla, şamdan ve yapay çiçekler kullanıyor.

Şehir merkezinde yer alan davet alanı içinde teras, yüksek tavan ve kolonsuz salon bulunuyor. Gelin yolunda ilerleyerek söz ve nişan organizasyonuna etkili giriş yapma şansı yakalayabiliyorsun.

Söz & Nişan Organizasyonu

Alvina Davet ve Balo Salonu, etkinlik sorumlusu ile ilk dans ve kız isteme, yüzük ve pasta kesimi törenlerini detaylıca planlayabiliyorsun. Kaliteyi sahne, ses, görüntü ve ışık sistemlerinde de gösteren mekan eğlenceyi bütün davet alanına yayıyor. Gösterişli masa ve sandalye süslemeleri, geniş sahne alanı ve zevkli müziklerle eğlence hiç bitmesin istiyorsun.

Kaliteli içecekler, lezzetli yemekler ve çok daha fazlası bir salonda toplanarak üstün hizmeti oluşturuyor. İkramlar konuklarına özenle servis ediliyor. Bu özel gecende eşsiz bir deneyim istersen DüğünYardımcısı.com ekibimizle iletişime geçebilirsin. Düğün ve diğer özel günlerinde bu mekanı tercih edebilirsin.

Alvina Davet ve Balo Salonu Nişan ve Söz Fiyatları

Benzersiz hizmetini, geniş davetli kapasitesi ile sunan davet salonu uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Kapalı davet alanı kokteyl ve yemekli davet için hafta içi 35 TL, hafta sonu 70 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Yemeksiz davet tercihlerinde ise fiyatlar hafta içi 35 TL, hafta sonu 40 TL’den başlıyor. Detaylı fiyat listeleri için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bize ulaşabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Alvina konumuna şehir merkezli İstanbul Bayrampaşa kapalı davet salonu için otobüs, metro ve dolmuş ile ulaşım sağlanıyor. Uluğbey İlkokulu ve Hasan Sokak durakları davet alanına 3 dakikalık mesafede yer alıyor. Bayrampaşa davet alanı için açık adres ise şöyle: Terazidere, Güneş Cd. No:1, 34035, 34035 Bayrampaşa/İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ