Ankara Fotoğraf

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Ankara Fotoğraf Hakkında

Her şeyin dört dörtlük olmasını istediğin düğün gününde düğün fotoğrafçısı arayışına Çankaya ilçesinde hizmet veren Ankara Fotoğraf ile son verelim. Firmanın 1500 TL’den başlayan dış çekim fiyatları ve sunulan tüm çekim olanakları yazımızın devamında seni bekliyor.

Ankara Fotoğraf Ekibi Dış Çekim Olanakları

Unutulmaz bir düğün gününü belgelendirerek o anki mutluluğunu fotoğraflara hapsetmek ve fotoğraflara baktıkça o anları yeniden yaşamak ister misin? Ankara Fotoğraf Ekibi ile birlikte bu mümkün. Son teknoloji ekipmanlar ve son trendleri takip eden firma, benzersiz fotoğraf karelerine veya video görsellerine sahip olmanı sağlıyor.

Düğün hikayesi, düğün belgeseli, trashday, save the date, katalog ve farklı konsept çekimlerinin ayrıcalıklarından Ankara fotoğrafçılık sayesinde yararlanabilirsin.

Tüm bu dış çekim türlerine, çekimden öncesi görüşme sağlayarak karar verebileceğin gibi bir telefon kadar uzağında bulunan danışmanlık servisini de arayabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı Fırsatları

Çekim boyunca bir düğün fotoğrafçısı ile çalışabileceğin gibi bir ekibi de organizasyonuna dahil edebiliyorsun. Bu ekibin fotoğraf açısından ışığına ve poz yönlendirmelerine kadar ilgileneceğini de belirtelim. Böylece poz verme sıkıntıları da çekmemiş oluyorsun.

Dış çekim için Türkiye’nin dört bir yanına gidebileceğin gibi yurtdışı çekimleri için de firma ile anlaşma sağlayabilirsin. Roma’dan İtalya’ya Paris’ten Polonya’ya kadar tüm şehirler hatta ve hatta tüm dünya fotoğraflarının bir parçası olabiliyor.

Ankara Fotoğraf Dış Çekim Fiyatları

Firma her bütçeye hitap edebilmek adına farklı hizmet içeriklerinden oluşan paketleriyle hizmet veriyor. 1500 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ekstra isteklerin ile birlikte yükselebiliyor.

Dilersen ücretsiz teklif al formunu düğün fotoğrafçısı beklentilerin ve dış çekim seçimlerin doğrultusunda doldurarak çekimlerine özel fiyat bilgisi alabilirsin.

Ankara Fotoğraf Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara, Çankaya muhitinde hizmet veren firma, kolayca ulaşım sağlayabileceğin bir lokasyonda yer alıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanarak stüdyoya ulaşabileceğin gibi kişisel aracını da ulaşım için tercih edebilirsin. Eğer detaylar için firma ile görüşme sağlamak istiyorsan hemen yukarıdaki numarayı kullanarak danışmanlık servisine ulaşabilirsin. Ankara Foto Çankaya açık adresi ise şu şekilde;

“100. Yıl, Nenehatun Caddesi, 71/2, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgilendirme için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı ve yurtdışı çekim olanaklarından faydalanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimleri için de firmadan hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

*

Sipariş teslim süresi?

21-28 işi günü aralığında terslim yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ