Ankara Hakimevi

2024 Konferans ve Toplantı Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
50

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Engelli girişine uygun
Konaklama
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı

Ankara Hakimevi Hakkında

Ankarahakim evi; toplantı salonu seçenekleriyle birlikte; toplantı ve konferans organizasyonlarına ev sahipliği yapabilmek için seni Ankara’nın, Dikmen ilçesinde bekliyor. Toplantı veya konferans organizasyonlarını planlamak için kaliteli hizmeti benimseyen Ankara Hakimevi; kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile sana eşsiz bir deneyim sunuyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Ankara Hakimevi; sunduğu olanaklar ve hizmetleriyle birlikte toplantı ve konferans organizasyonların için tam aradığın adres. Toplantı kapasitene uygun bir şekilde salon çeşitlerini bulabilirsin. En geniş salonu olan Altın Salonu’nda; 500 kişilik kapasite imkanıyla birlikte kalabalık organizasyonların için oldukça ideal. Masa düzeni ve diğer dekorasyon ayrıntıları hakkında istediğin değişiklikleri organizasyon sorumlusuna bildirebilmen mümkün. Etkinliğine göre görevlendirilen organizasyon sorumlusu ile, organizasyonun hakkında detaylı planı yapabilir ve istediğin her bir ayrıntıyı paylaşabilirsin. Ayrıca mekanın bünyesinde otopark hizmeti de bulunuyor.

Toplantı ve Konferans Organizasyonu Olanakları

Ankara Hakimevi; toplantı ve konferans organizasyonlarında birbirinden lezzetleri yemekleri misafirlerinin damak zevkine göre hazırlıyor. Yemek menülerinin yanı sıra; organizasyonun boyunca servis ve diğer hizmetler için deneyimli personeller senin yanında olacaklar. Ayrıca; toplantı organizasyonuna başka illerden gelen misafirlerin için konaklama imkanına da sunuyor.

Kaliteli ses, sahne ve ışık sistemiyle birlikte sorunsuz bir şekilde toplantını organize edebilmek ve sunumunu gerçekleştirebilme olanağın sağlanıyor olacak. Organizasyonun boyunca; tüm önemli anları kayda alacak olan fotoğraf ve video çekimi hizmeti de toplantı salonu içerisinde olacak.
Engelli girişine sahip mekanda birden fazla salon seçeneği ile organizasyonuna uygun olanı seçebilir; sana sunulan tüm bu olanaklardan yararlanabilirsin.

Ankara Hakimevi Toplantı ve Konferans Fiyatları

Toplantı ve konferans organizasyonun için Ankara Hakimevi fiyatları; yemekli bir organizasyon istiyorsan kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Kokteyl organizasyonlarında ise fiyatlar kişi başı 50 TL ile 80 TL arasındadır.
Mekan yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyatları öğrenmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak veya ücretsiz danışmanlık hattımızı arayarak avantajlı fiyatları öğrenebilir ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsin.

Ankara Hakimevi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın, Dikmen ilçesinde bulunan Ankara Hakimevi mekanına özel aracın ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilmen mümkün. Toplu taşıma araçlarından; 145 – 1, 183 ve 185 – 7 hatlı otobüslerle gidebilirsin. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Harbiye, Tavuskuşu Sokak, Numara:18, 06460 Çankaya / Ankara

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ankara Hakimevi tarafından hazırlanan başlangıç paketi içeriğini öğrenmek için ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekan bünyesinde hazırlanan her şey dahil paketin nelerden oluştuğunu öğrenmek için bizi arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Bünyesinde organizasyon sorumlusu bulunması öne çıkan özellikleri arasında.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konferans ve toplantı salonu olarak kullanılmasının yanı sıra Ankara Hakimevi nişan & söz, kına gecesi, sünnet düğünü, nikah ve düğün salonu gibi toplu yemek ve etkinlikler için ev sahipliği yapıyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanları mevcut.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Mekan menüsü seçkin ve çeşitli menülerden oluşuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis saat 23.00'e kadar sürmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Dikmen lokasyonunda bulunan Ankara Hakimevi ayrıca şehir manzarasına da sahiptir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ