Ankara Modern Orkestrası

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
7.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Kanto hizmetleri
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Ankara Modern Orkestrası Hakkında

Eğlenceli bir düğüne kaliteli ses arayanlar için bir düğün orkestrası önereceğiz. Ankara Modern Orkestrası, Ankara Çankaya semtindeki merkez ofisinde en mutlu gününü daha da neşelendirmek için bekliyor. Düğün orkestrası, başarılı sesleri ve kaliteli ekipmanları ile ön plana çıkıyor. Paket fiyatları ise, 5000 TL’den başladığı için cepleri de yakmıyor. Orkestra hakkındaki tüm detayları yazımızın devamında bulacaksın.

Hizmet Yelpazesi

Ankara Modern Orkestrası, düğünlerin yanı sıra; nişan ve söz, kına ve nikah, toplantı ve açılış gibi tüm özel günlerinde sahne alıyor. Deneyimli kadrosundan kaliteli hizmet alabileceğin düğün orkestrası, yalnızca Türkçe değil birçok dilde şarkılar seslendiriyor. Orkestra hem açık hem de kapalı alanda muhteşem şarkılar söylüyor.

Ses ve sahne ekipmanlarını da kendileri getiren Ankara Modern Orkestrası, sana harika saatler yaşatmayı vadediyor. Ankara’da bulunan düğün orkestrası, tüm illerde de hizmet verebiliyor. Düğünün konseptine uygun olarak kostüm de giyen orkestra, her şeyi senin isteklerine göre şekillendiriyor.

Sunduğu İmkanlar

Ankara Modern, 10 yılı aşkın süredir çiftlerin en mutlu günlerine şahitlik ediyor. Düğün orkestrası hem çiftlerle tanışmak hem de beklentilerini öğrenmek amacıyla düğün öncesi planlama toplantısı düzenliyor. Bu toplantıda nasıl bir eğlence istediğini başarılı ekiple paylaşabilirsin. Ankara Modern, geniş repertuarı ile de ön plana çıkıyor.

Oyun havaları, rock, pop ve diğer türlerde de şarkılar seslendiriyor. Düğün orkestrası şarkılarıyla en özel dakikalarını adeta bir müzik şölenine çeviriyor. Ankara Modern, ses ve sahne ekipmanlarını da 2 saatlik hazırlık süreçlerinde hazır hale getiriyor. Böylece sana sadece sevdiklerinle doyasıya eğlenmek kalıyor.

Ankara Modern Orkestrası Fiyatları

Ankara Modern fiyatları; istediğin ek hizmetlere, ekipmanlara ve sahneye çıkacak müzisyen sayısına göre belirleniyor. Düğün orkestrası başlangıç paketi fiyatları, 5000 TL’den başlıyor. Her şey dahil pakette ise, fiyatlar 7500 TL’den başlayıp yükselebiliyor.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Ankara Modern Orkestrası Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Modern ile görüşmeye gitmek istersen, merkezi bir konumda oldukları için oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Orkestra ile görüşmeye ister özel aracın istersen de toplu taşıma araçları ile gidebilirsin. Ankara’nın Çankaya semtinde bulunan ofise, 173-2, 185-2 ya da 185-7 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracı ile gitmek isteyenler için açık adresi şöyledir:

Hilal Mahallesi Yıldız 4. Cadde 694. Sokak No: 11/A Çankaya / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; planlama toplantısı, orkestra ve dj, ses ve sahne ekipmanları yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; kanto ekibi ve karşılama müzik grubu, davul şovu ve fasıl ekipleri bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Orkestra, şehir dışında hizmet alma seçeneği ve kişiye özel müzik listesi gibi ek avantajlar sunarak rakiplerinden ayrılıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve söz etkinlikleri, kurumsal etkinlik, davet ve açılışlar, toplantılar ve baby shower, kına merasimi ve nikah töreni gibi özel ve resmi günlerde sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Ankara Modern Orkestrası ile düğün orkestrası için en az 3 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Düğün orkestrası merkez ofisi, Ankara'nın Çankaya semtinde konumlanıyor. Orkestra, tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ