Ankara Paris Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik

Ankara Paris Kuaför Hakkında

Hayatının en önemli gününde profesyonel hizmet alabileceğin bir kuaför arıyorsan, sana bir müjdemiz var. Ankara Paris Kuaför, Ankara Çankaya ilçesinde gelinlerin en mutlu anlarına şahitlik ediyor. Gelinliğin en büyük tamamlayıcıları olan, gelin saçı ve gelin makyajı konusunda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Kuaför paket fiyatları ise, 1.000 TL’den başlıyor. Seni daha fazla heyecanlandırmadan detaylara geçelim.

Hizmet Yelpazesi

Ankara Paris Kuaför; düğün, nişan ve söz, kına merasimi ve nikah töreni gibi tüm özel gün etkinliklerin için kapılarını açıyor. Tüm özel günlerinde şıklığını güzellik ile taçlandırmanı sağlıyor. Paris Kuaför; ev rahatlığında hazırlanmak isteyen gelinlerimiz için de, evde ya da mekanda hizmet alma seçeneği sunuyor. Gerek şehir içinde gerekse şehir dışında hizmet veren Paris Kuaför, muhteşem saç ve makyaj uygulamalarına imzasını atıyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Uygulamaları

En özel gününde tüm gözlerin üzerinde olması için özveri ile çalışan Ankara Paris Kuaför, gelin başı ve gelin makyajı konusunda oldukça tecrübeli. İstersen hayalindeki gelin saçı ve makyajını onlarla paylaşabilirsin. İstersen de, saçlarını ve cildini bu başarılı ekibe emanet edebilirsin.

Hem saç hem de makyaj uygulamalarında kaliteli malzeme kullanımına önem verdiklerini de söylemeden geçmeyelim. Dalgalı, düz, topuz ve örgü gibi birçok saç modelini gerçekleştirebilen Paris Kuaför, gelinlerin ilk tercihleri arasında. Yüz tipine göre saç ve makyaj uygulamaları yapılıyor. Dinamik ve başarılı ekip işini asla şansa bırakmıyor.

Yapılan saç ve makyajın gün sonuna kadar aynı kalması için sprey ile sabitleniyor. Kuaför yalnızca saç ve makyaj uygulamaları değil; ağda, manikür ve pedikür, takma kirpik, masaj konusunda da hizmet sunuyor. Gelinlere olduğu kadar gelin yakınlarına da aynı titizlikle hizmet veren Paris Kuaför, senin de tercihin olmalı.

Ankara Paris Kuaför Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Paris Kuaför, içeriği birbirinden güzel iki adet paket seçeneğini gelinlerin beğenisine sunuyor. Paketler: Başlangıç ve her şey dahil pakettir. Kuaför fiyatları, paket tercihine ve ekstra hizmetten yararlanmaya göre farklılık gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatları, 1.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketi tercih etmen halinde ise, fiyatları 2.000 TL’den başlayıp yükselebiliyor.

Paket içeriklerini öğrenmek ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

Ankara Paris Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuaför, Ankara’nın en gözde semtlerinden olan Çankaya lokasyonunda hizmet sunuyor. Merkezi konuma sahip kuaför, müşterilerine ulaşım avantajı sağlıyor. Sen de maharetli ellere saçlarını ve cildini emanet etmek istersen, özel aracınla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsin. 135-2, 342, 185-2 ve 173-1 numaralı otobüsler vasıtası ile ulaşım sağlayabilirsin.

Kuaför açık adresi ise şöyledir:

“Filistin Caddesi, No:7, Gaziosmanpaşa / Çankaya / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; gelin başı ve gelin makyajı yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; takma kirpik, saç tasarımı, ağda, el ve ayak masajı, saç aksesuarları ve gelin yakınlarına hizmet bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı hizmet vermesi, evde ve mekanda hizmet alabilme seçeneği gibi ek avantajlar sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel gün etkinliklerin için saç ve makyaj hizmeti alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Ankara Paris Kuaför ile saç ve makyaj için en az 1 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir içinde ve şehir dışında hizmet verilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel tasarım ve konsept oluşturuluyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ