AOÇ Kaşıbeyaz

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Bahçe

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf alanı tasarımı
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima

Süsleme ve Ek Hizmetler

Evlilik teklifi seti
İkramlık
İsme özel teklif yazısı
Kişiye özel servis seti

AOÇ Kaşıbeyaz Hakkında

Göz kamaştıracak bir evlilik teklifi mi planlıyorsun? Ankara, Yenimahalle konumunda bulunan, AOÇ Kaşıbeyaz tam sana göre. 1925 yılında, Atatürk ve dostlarının buluşma noktası olan restoran, unutulmaz bir ‘’evet’’ yanıtını alabilmen için seni bekliyor. Her mevsim şartlarına uyum sağlayan mekân, organizasyon sorumluları ile çiftlerin en mutlu günlerine imza atıyor. Mekânda, evlilik teklifi organizasyonu fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Mekân Özellikleri & Kapasitesi

Teklifini dostlarınla yapmayı mı planlıyorsun? O zaman bu mekân tam sana göre! Her mevsim tercih edebileceğin mekân, ağaçlık ve göz kamaştıran yeşilliğe sahip açık alanı ile yaz aylarında 500 kişiye kadar ağırlayabiliyor. Yaz-kış tercih edebileceğin kapalı alanı da 500 kişilik misafir ağırlayabilecek kapasiteye sahip.

Teklifini baş başa yapmak istersen, organizasyon ekibi, zevk ve isteklerine göre en romantik ortamı yaratabiliyor. Atatürk Orman Çiftliği Kaşıbeyaz, geniş kapasiteye sahip olmasıyla, istediğin konseptte evlenme teklifi yapmana yardımcı oluyor. Mekânda; 90 kişilik 3 adet VIP Salon, Ata Salon ve 10 kişilik 8 adet loca bulunuyor.

Teklifini daha da anlamlı hale getirmek istersen, Atatürk’ün yemek yediği, 24 kişiye kadar kapasitesi olan Ata Salonu seçebilirsin. Organizasyon ekibi ile kendi zevk ve isteklerin doğrusunda, unutulmaz bir evlilik teklifi organize edebilirsin.

AOÇ Kaşıbeyaz Evlilik Teklifi

İşletme haftanın her günü; sabah 09.00 ile gece 24.00 arası hizmet veriyor. Kişiye özel organizasyonlarda; mekân süslemesi, zengin yemek seçenekleri ile host ve hostes olanakları sağlıyor.

Zengin menü seçeneği ile en özel günün menüsünü kendin belirleyebilirsin. Ayrıca çiçek, kalp, harfli balon ve mum gibi aksesuarlar ile masanı güzelleştirebilirsin.

Fotoğraf veya video çekimlerin için dışarıdan fotoğrafçı çağırabilir, farklı içerikte konseptler oluşturabilirsin. Rezervasyon için, mekâna 1-2 hafta öncesinde haber vermen yeterli olacaktır.

AOÇ Kaşıbeyaz Ankara Evlilik Teklifi Fiyatları

Hayatının en güzel ve unutulmaz anını yaşamana olanak sağlayan, Atatürk Orman Çiftliği Kaşıbeyaz bünyesinde, her bütçeye uygun fiyat teklifleri bulunuyor.  Baş başa olacağın, muhteşem bir evlilik teklifinin fiyatları 1.000-1.500 TL arasında yer alıyor. Fiyatlar, belirlediğiniz organizasyon, kişi sayısı ve yemek seçeneğine göre farklılık gösterebilir.

Bütçene en uygun fiyat için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilir, AOÇ Kaşıbeyaz yetkilileri tarafından, sadece DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fırsatları inceleyebilirsin.

AOÇ Kaşıbeyaz Nerededir? Nasıl Gidilir?

AOÇ Kaşıbeyaz, Ankara evlilik teklifi mekânı, Yenimahalle ilçesinde hizmet veriyor. Mekâna ulaşım için 220-7 ve 449 otobüs hatlarını kullanabilirsin. Ayrıca M1, M2 ve M3 metro hatlarını da tercih edebilirsin Özel aracın ile mekâna ulaşım için açık adresi şu şekilde:

Emniyet, Çiftlik Cad. No:72, 06560 Yenimahalle/Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan yeri ve Organizasyon, Mekan Süslemesi, Yemek, Balonlar, Çiçek, Host/Hostes

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Host ve Hostes, VIP oda kiralama gibi hizmetler her şey dahil paket içeriğine dahildir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Mekanın yaz-kış kullanım alanları. baş başa kalınabilecek VIP odaları. Kişiye özel organizasyon. Kişiye Özel menü seçeneği.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz, nişan, yıl dönümü ve doğum günü gibi her türlü özel gün etkinliklerinde mekan senin yanında olabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak 1 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara ilinde kapılarını çiftlere açıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Söz, Nişan, Sünnet Töreni, Yıl Dönümü, Açılışlar, Kurumsal Etkinlik, Doğum Günü, Baby Shower, Resmi Toplantılar.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ