Araf Düğün Davet

2022 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
70 TL
115 TL
Kokteyl
50 TL
70 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
min
|
1.000
max
Otopark
100

Araf Düğün Davet Hakkında

Araf Düğün Davet Salonu, İstanbul Sultangazi ilçesinde hizmet veriyor. Evlilik hayali kuran çiftlerin ilk adresi olan mekan, 50 TL’den başlayan fiyatları ile büyüleyici akşamlara ev sahipliği yapıyor. İstanbul düğün salonları arasında öne çıkan mekan hakkında merak ettiğin tüm detaylar için içeriğimizi okumaya devam et.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

1.000 kişilik kapasitesiyle hizmet veren Araf, altın ve beyaz renklerinin uyumuyla konuklarına ihtişamlı geceler sunuyor. Nikah masasının salonun merkezine konumlandırılmış olması ve ferah masa düzeni, mekanın mimarisine hayran bırakan detaylar arasında yer alıyor.

Kapalı davet alanında organizasyonlar düzenleyen Araf Düğün Salonu, gecenin ilerleyen saatlerinde hava alman için kullanabileceğin muhteşem bahçesiyle de seni bekliyor. Ayrıca mekanda 100 araç kapasiteli özel otopark hizmeti de sağlıyor.

Sultangazi Araf Düğün Davet Salonu Fiyatları

Araf Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen organizasyonlar yemekli / kokteylli ve hafta içi / hafta sonu olarak ücretlendiriyor. Kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile karşına çıkan etkinlikleri dilediğin gibi özelleştirebilir ve bütçene en uygun paketi oluşturabilirsin.

Araf Düğün Davet Salonu düğün fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istersen ‘’ücretsiz’’ hizmet veren danışmanlık servisimizle iletişime geçebilirsin.

Olanaklar

Profesyonel çalışanları ve ilgili yetkilileriyle evlilik hayali kuran çiftlerin ilk adresi olan Araf Düğün Salonu, olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Catering, DJ & orkestra temini, servis elemanı ve düğün pastası gibi hizmetlere başlangıç paketleri içerisinde ulaşabilirsin.

Masa süsleme / dekorasyon, mekan giydirme ve ışıklandırma seçenekleriyle mekanı dilediğin gibi güzelleştirebilirsin.

Düğün organizasyonu dışında; kına, söz&nişan, sünnet, mezuniyet ya da davet&resepsiyon gibi birçok etkinliğin için Araf ailesini tercih edebilirsin.

Araf Düğün Davet Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Sultangazi ilçesinde yer alan mekana 78C, 38, 49, 46L ve H-6 numaralı otobüs hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsin. Dilersen M7 numaralı metro ve B-44 numaralı minibüs hatlarını da tercih edebilirsin.

Özel araçlarını tercih edecek konukların için ücretsiz otopark ve vale hizmeti de sağlıyor. Eşsiz park manzarasıyla İstanbul düğün salonları arasında ön plana çıkan Araf Düğün Salonu’nun açık adresi ise şu şekilde:

Yunus Emre Mahallesi, 1626 Sokak, No:15, Gazişehir Park İçi, Sultangazi / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ