Arda Türegün ve Orkestrası

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL
Her Şey Dahil Paket
11.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Arda Türegün ve Orkestrası Hakkında

Seçkin müzik repertuarı ile gecenin büyüsünü arttırmaya hazır mısın? Değerli müzisyen Arda Türegün önderliğinde yönetilen düğün orkestrası, İzmir ilinin en beğenilen grupları arasında yer alıyor. Arda Türegün ve Orkestrası fiyatları ise, 10000 TL’den başlıyor. Düğün orkestrası hakkındaki tüm detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Hizmetleri

Organizasyon türü fark etmeksizin senin isteklerine göre özenle hazırlanan kadro, uzun süredir profesyonel şekilde sahne alıyor. Kına merasimi, baby shower ve kurumsal etkinlik gibi birçok etkinlikte yanında olabilmekte. İzmir orkestra grupları arasında yer alan Arda Türegün ve Orkestrası, talep edersen şehir dışında da hizmet veriyor.

Açık veya kapalı alan ayrımı yapmadan müzik listelerini seslendiriyor. Organizasyon konseptine uygun hazırlanan bu kusursuz hizmetten yararlanmak istersen 3 hafta önceden iletişime geçmen gerekiyor. Ekipmanları ile her şeyi eksiksiz hazırlayan orkestranın performans öncesi hazırlığı ise sadece iki saat sürüyor.

Sunulan Olanaklar

Arda Türegün, en özel gününün konsepti ile uyumlu müzik repertuarı oluşturuyor. İstek doğrultusunda kişiye özel müzik listesi oluşturma imkanını da çiftlere sunuyor. Orkestranın yanı sıra; dj ve müzik grubu da temin edebilen başarılı ekip, çiftlerin mutluluğuna mutluluk katıyor.

Orkestra, sen ve eşinle hem tanışmak hem de taleplerini daha iyi öğrenebilmek için düğün öncesi planlama toplantısı düzenliyor. Böylece düğün gününde isteklerini eksiksiz karşılamayı hedefliyor. Sana en iyi hizmeti sunabilmek için düğün orkestrası seni bekliyor.

Arda Türegün ve Orkestrası Fiyatları

İki saat boyunca büyüleyici performans sergileyen düğün orkestrasının fiyatları, etkinlik türüne göre değişik gösteriyor. Hayallerini süsleyen şahane bir eğlence ile evlenmek istersen, cep yakmayacak fiyatlar sunuyor. Başlangıç paketi fiyatları 10000 TL iken; her şey dahil pakette fiyatlar 11000 TL’den başlamakta.

En net fiyat bilgisi ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurmalısın.

Arda Türegün ve Orkestrası Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün orkestrası olarak hizmet veren başarılı ekip, Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan İzmir ilinde konumlanıyor. Sen de hayalini kurduğun eğlenceye kavuşmak istersen, tam aradığın adres olabilir. Orkestra ile ilgili detaylı adres bilgisi almak istersen, ücretsiz danışmanlık servisimizi kullanabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; orkestra ve dj, ses ve sahne ekipmanları, kişiye özel müzik listesi yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Şehir dışı hizmeti, planlama toplantısı, karşılama müzik grubu ve müzik grubu her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün orkestrası, şehir dışı hizmet alma avantajı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Orkestra; mezuniyet töreni ve partiler, kurumsal etkinlik ve açılışlar, toplantı ve baby shower gibi tüm özel günlerinde sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Arda Türegün ve Orkestrası ile düğün orkestrası için en az 2-3 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Orkestra, başta İzmir olmak üzere tüm şehirlerde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ